Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@irolslozok: A skąd wiesz, że my was chcemy na poważnie? Może nam też chodzi tylko o fiuta? :))) Mężczyźni generalnie nie są dla mnie ciekawymi towarzyszami i rozmowy z wami nie sprawiają mi przyjemności. Wolę się zabawić z prawdziwym chadem a po wszystkim się żegnamy. Od rozmów i wspólnego spędzania czasu mam przyjaciółki :)))
  • Odpowiedz
Wiekszosc kobiet jednak chce z kims byc na powaznie nie tylko do dymania jak juz przekroczy te 35lat dajny na to


@irolslozok: To jest nonsens wymyślony przez redpillowców, tak samo jak to, że po 25 roku życia nie masz szans na partnera itp. Kobiety świetnie sobie radzą jako singielki, w przeciwieństwie do facetów.
  • Odpowiedz
@janeeyrie no musze cie zmatwic ale bzdury wypisujesz .
Kobiety swietnie sobie radza jako singielki ?? Serio ? chyba sie tiktoka naoglondalas .
Jak masz 2jke z przodu to ci jeszcze takie bzdury ujda na sucho ale jak sciana przyjdzie to ci nie wystarczy ze tylko faceci sa zainteresowani bo chca poruchac i sie zawinac biologi nie oszukasz nikt nie chce byc singlem w podeszlym wieku obudz sie
  • Odpowiedz
To jest nonsens wymyślony przez redpillowców, tak samo jak to, że po 25 roku życia nie masz szans na partnera itp. Kobiety świetnie sobie radzą jako singielki, w przeciwieństwie do facetów.


@janeeyrie:
Po 25 lub 35 roku życia:
1. Partnera na stałe, czy na "jakiś czas"?
2. Partner jakościowy i satysfakcjonujący (jeżeli jesteś 7/10 samicą - to samiec minimum 7/10+) - czy byle jaki byle był?
3. Opcja z zakładaniem normalnej
  • Odpowiedz