Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam #jdg na #ryczalt od przychodów ewidencjonowanych. Niedługo podpiszę umowę #b2b i będę zajmować się pozyskiwaniem funduszy dla firmy, za każdą pozyskaną inwestycję będę dostawać niewielki procent kwoty. Będę prawdopodobnie kimś w rodzaju "fundraising consultant".

Przy mocy jakiego kodu PKD się rozliczać , by zapłacić jak najniższy podatek i nie narazić się na problemy ze strony skarbówki? Podobno na ryczałcie nie ma szczegółowych kontroli i zmian kwalifikacji, ale wolę być bezpieczny. Firma jest spoza UE i dość elastyczna w kwestii zapisów mnie zabezpieczająych, dlatego będę wdzięczny także za wszelkie porady dotyczące treści umowy. #pytanie #firma #dzialalnoscgospodarcza #podatek #podatki #biznes #konsulting #consulting



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam #jdg na #ryczalt od przychodów ewidencjon...

źródło: Podatki-900x744

Pobierz
  • 7
@mirko_anonim: posiadajac jdg musisz miec konto firmowe jesli rozliczasz vat
ja w jednym projekcie mialem consulting wpisany a rozliczalem sie na 8,5 bo robie w it wiec to nie od tego zalezy co masz wpisane a co mozesz udowodnic w skarbowce w razie kontrolii
@mirko_anonim: specjalnie przeczytalem dla tego wpisu wczesniej i w takim przypadku juz prywatne konto odpada, jesli nie masz vatu to jest ok, ale potwierdz u jakiegos ksiegowego bo nie jestem w 100% pewien