Wpis z mikrobloga

W zeszłym roku zdiagnozowano u mnie ADHD co trochę tłumaczy, dlaczego nigdy nie szło mi z nauką. Do tego inteligencję też mam niską po rodzicach. Psychiatra podejrzewa u mnie zespół aspergera i pytał mnie, czy chce się diagnozować w tym kierunku.
Ehh nie dość, że barinlet nieumiejący się skoncentrować to jeszcze spierdon co z ludźmi nie umie się dogadać. Brak mocnych stron ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #pracbaza
  • 15
  • Odpowiedz
  • 2
@ikimrdbeietocytynal: No medikinet CR ale teraz to mi się ten środek jedynie sporadycznie przed robotą przydaję. Musiałbym go brać od początku edukacji to może wtedy bym nie miał od dziecka takiego wstrętu do wysiłku intelektualnego

@Szary_Anon A tego nie wiem bo mi konował nie powiedział. Chyba ponad tysiaka
  • Odpowiedz
@farew3Ell To co ty mówisz że debilem jesteś gościu, ja mam za parę dni 31 lat całe życie pracę fizyczne, brak matury,właśnie siedzę i się ułamków ucze. Ja to jestem idiotą dopiero
  • Odpowiedz
  • 0
@jefedecocina: Mi psychiatra powiedział że ciężko się od tego uzależnić a poza tym nie wiem jakim świrem trzeba być aby się od stymulantów uzależnić. Ja poza lekiem na ADHD musze jeszcze coś na lęki brać by nie być ciągle spiętym. To ma być niby przyjemne i ma uzależniać?
  • Odpowiedz