Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie
Wylosowany zestaw :
1. Stwórz własnoręcznie rodzinkę jeży z kolorowej włóczki.
2. Zrób mini odwyk - odstaw kofeinę, nikotynę, słodycze lub cokolwiek, po co sięgasz zbyt często :) Wytrzymaj minimum 10 dni i podziel się przemyśleniami/zauważonymi zmianami.
3. Pobaw się w geocaching i odkryj 5 skrytek wybierając się jakimś pojazdem napędzanym siłą swoich mięśni (na przykład rowerem).
Z racji tego, że jestem niebieskim to opcja numer jeden odpadła w momencie czytania. Opcja numer dwa odpadła po dłuższym przemyśleniu, gdyż doszedłem do wniosku, że co jakiś czas robię sobie mniejsze lub większe odwyki od różnych substancji, więc nie było by to nic nowego i ciekawego. W związku z powyższym pozostała opcja numer 3 - tutaj pojawił się lekki problem, bo przez cały czas wystarczający na wykonanie zadania byłem w delegacji z roboty. Białystok okazał się lekkim rozczarowaniem, gdyż nie udało się ogarnąć roweru miejskiego. I tu z pomocą przyszedł decathlon rent - wypożyczyłem rower, więc już miałem narzędzie do pracy. Ogarnąłem apkę do geocachingu i podstawy poszukiwania skrzynek. Przyszedł dzień wyruszenia w teren - poukładałem sobie wstępnie w głowie i na mapie trasę, wybrałem chłodny, ale słoneczny dzień i w drogę. Pierwsza skrzynka Białystok - łatwizna, odnaleziona po chwili, ale kręcący się obok pracownicy i podjęcie skrzynki na biegu, spowodowało że zdjęcia nie było. Kolejne skrzynki w okolicy Białegostoku - część łatwa jak barszcz, część mega trudna, dwóch z założonych nie znalazłem, więc doszła wyprawa do innych :) Całość dała wycieczkę ok 53km po nieznanych dla mnie okolicach Białegostoku, co pozwoliło odkryć parę fajnych miejsc :). Jedno zdjęcie załączam do posta, reszta w komentarzach.
powro91 - #mirkowyzwanie 
Wylosowany zestaw : 
1. Stwórz własnoręcznie rodzinkę jeży ...

źródło: 20231107_121209

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz