Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mam_spanko: Ja tu widzę na podstawie tej książki potencjał na piękną propagandę można by rozkręcić na necie żeby baby celowały wysoko i lepiej czekać parę lat na odpowiednik lewego niż byle huopa bo mogą mieć wszystko a tak nic. I jeszcze mniej związków i dzieci w efekcie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@mam_spanko: Tarzacie się w jadzie nagonki na nią, ale sam Lewandowski podkreślał w wywiadach, że dzięki jej wsparciu miał motywację do rozwoju kariery te 15-10 lat temu, że jest jego przyjaciółką i wsparciem. I tak, za sukcesem Lewandowskiego z początków kariery stoi także ona. Postaci Anny Stachurskiej, później Lewandowskiej nigdy nie lubiłam, bo jak dla mnie ma wredne spojrzenie, a jestem zwolenniczką teorii, że oczy człowieka wiele o nim mówią. Żoną
Polecam książkę każdej kobiecie. Książka udowadnia tylko i wyłącznie fakt, że za sukcesem każdego mężczyzny stoi kobieta ;)


@Mamaboss: xDDDDDDD powinnas napisac "Kazdej kobiecie, ktora ma IQ niewiele wieksze niz rozmiar buta - jak ja"

To ja dorzuce pare informacji o tym jak zajebista jest Lewandowska

1 Lewy nie korzysta z zadnych jej porad treningowych, zadnych diet od niej itd. Ma do dyspozycji najlepszych specow pod tym wzgledem, glupawa zonka mu