Wpis z mikrobloga

@zbrodnia_i_kawa oczywiście wina genów No i mężczyzn xd a nie tego że kobieta sama siebie zaniedbuje, w szkole zwolnienia z wfu a potem też zero aktywności fizycznej i uboga dieta bez rozsądku
  • Odpowiedz
@Eremites: czy ty debilu na powaznie myslisz ze gdyby cwiczyla (nie wiemy czy nie cwiczy nawet xD) i w---------a lepiej (tez nie wiemy czy je gowno) to by jej sie to dupsko poprawilo? obys trollowal
  • Odpowiedz
@Eremites: aha, czyli żeby chłop miał słynny lekki zarys mięśni musi trzymać michę, mieć geny, kłuć dupę i spędzać codziennie etat na siłowni, ale żeby lasce na długiej i wąskiej miednicy i przy takim przyczepie pośladkowych nagle wyrosła d--a Kylie Jenner wystarczy, że pokopie w gałe na wuefie. Ale wy jesteście s---------i xD
  • Odpowiedz
@vZGLSjkzfn: Pewnie wystarczyłoby zmienić spodnie i byłoby dużo lepiej. Moda ubierania się w idiotyczne ciuchy typu właśnie spodnie podciągnięte po pachy, z tylnymi kieszeniami na wysokości pleców i później nie wiadomo nawet gdzie tyłka szukać.
  • Odpowiedz
@Imagination: a d--a, mam w robocie koleżankę, która chodzi w spodniach z wysokim stanem i nie ma problemu z plaskodupiem. No jak geny nie pomagają to chociaż trochę pomoże ruch. Ale lepiej zrzucać winę na wszystko inne. To że jestem suchoklatesem to dobrz wiem że moja wina (plus z--------o serca)
  • Odpowiedz
@cienki137: Znam niejeden tyłek który w czasach innej mody był bardzo fajny a teraz w podobnych spodniach wygląda kiepsko. Nawet jeśli kobieta na zdjęciu ma słaby tyłek to założenie takich spodni tylko pogłębia wizualnie problem. Ruch to jedno, ale głupia moda że nawet ćwiczące laski ubierają się w duże ciuchy jak zdjęte z bezdomnego też powoduje że wyglądają koślawo.
  • Odpowiedz
@janekhe: Tzn ćwiczenia z ciężarami i dieta bogata w białko jak najbardziej potrafią ,,zbudować pośladki". Wiadomo, że nie jak u Kim Kardashian I będzie to trwać, ale jest to możliwe.
  • Odpowiedz