Wpis z mikrobloga

Ale ten czas leci. 15 lat tutaj, połowa mojego życia. Czasami aż chce się przejęzyczyć jak w "Maszynie czasu" #pdk XD No, nie ma co zatracać się w tym co było, a bywało fajnie na #wykopparty jednym czy drugim. Trzeba skupić się na przyszłości, więc małe #rozdajo 100pln z okazji #rocznica (chyba to kryształowa sniff sniff ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Do wybrania na dowolnym portalu jedzeniowym #glovo #wolt czy tam #ubereats. @a__s dorzuć ze dwa rogale, bo wiem że w piwnicy macie zapas hehe () Nie wiem czy mikro random działa, będę potrzebować waszej pomocy w wylosowaniu osoby. Głosujemy kurde może do jutra do północy tj 9.11.2023 23:59, a wyniki w piątek rano :3 Powodzenia i życzcie zdrówka wicowie!
wund3r - Ale ten czas leci. 15 lat tutaj, połowa mojego życia. Czasami aż chce się pr...

źródło: 61802

Pobierz
  • 26
  • 1
@moll @NoMoRe @Krzysu dzięki mordki :3 będę za was trzymał kciuki podczas losowania @Kremufka2137 cwaniak :3 zobaczymy w piątek! Postaram się coś ogarnąć. @rad_kop jak stary jestem, to jednak ta obrzydliwa część wykopu mnie nie dotyczy, a ukryte aluzje odpowiednio oznaczyłem. Zbliża się 11 listopada i jak to w Poznaniu bywa każdy zbroi się na świętego Marcina. Przykro mi, że masz takie skojarzenia. Będę trzymać za ciebie kciuki podczas losowania Mirku jeżeli