Wpis z mikrobloga

Przez przypadek kupiłem dwa egzemplarze, więc organizuję #rozdajo jednego.

Ostatnia część Odysei Kosmicznej, czyli Odyseja Kosmiczna 3001 autorstwa Arthura C. Clarke'a. Wydanie 2022 Rebis, okładka twarda. Książka jest napisana w taki sposób, że niekoniecznie trzeba znać poprzednie by się przy niej dobrze bawić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W losowaniu biorą udział wszyscy plusujący. Losowanie przez mirko.pro jutro o 23. Wysyłka na mój koszt wyłącznie przez paczkomat.

#ksiazki #scifi
dr3vil - Przez przypadek kupiłem dwa egzemplarze, więc organizuję #rozdajo jednego.

...

źródło: 20231014_123520

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 27
@zenon_z_chorzowa1: Liczę na to, że wygra ktoś kto książkę przeczyta i się będzie przy tym dobrze bawił, a nie pierdzielnie w kąt. C. Clarke to moja topka autorów sci-fi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Głównie dlatego, że jego wyobrażenia były osadzone głęboko w wiedzy naukowej. A na końcu Odysei 3001 nawet znajdziesz odwołania do źródeł.
  • Odpowiedz
@dr3vil: Plusik dla zasięgu. Nie bierz mnie pod uwagę w losowaniu, bo muszę nadrobić wcześniejszą pozycję a nieprzeczytane książki zalegają mi po schowkach odkąd 2 lata temu zacząłem czytać na telefonie. Albo daj temu zenonowi z chorzowa :)

Zabawna sprawa. W nowej pracy ludzie mieli ból D gdy czytałem książki na przerwie, więc zacząłem czytać epuby. Mieli kwaśne minki gdy po 2 latach powiedziałem im, że nie siedzę na tiktoku.

Zdrówka
  • Odpowiedz
Głównie dlatego, że jego wyobrażenia były osadzone głęboko w wiedzy naukowej. A na końcu Odysei 3001 nawet znajdziesz odwołania do źródeł.


@dr3vil: namówiłeś do kupna
  • Odpowiedz
  • 1
✨️ Czas ogłosić wyniki ✨️

Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj

Zwycięzcy:
· @TomekOrl

Liczba zakwalifikowanych osób: 634
Szansa na wygraną: 0.16%

Data przygotowania i zamrożenia listy uczestników: 3 listopada 2023 - 23:00:05.

@dr3vil pamiętaj aby dostarczyć obiecane nagrody.

Gratulujemy wygranym i życzymy kolejnych sukcesów.

Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Zajrzyj na stronę Mirko Loteria
  • Odpowiedz