Wpis z mikrobloga

Mam konto od 2012r. w Velo Banku (wcześniej Getin). No ale ostatnio co chwila coś nie działa. Wydali mi już nie wiadomo po co kolejna kartę do konta. No i - czas na zmianę.

Starałem się założyć konto na selfie w PKO BP ale nie przechodzi. Dostaje info że mam iść do oddziału (pewnie dlatego że w dowodzie mam zdjęcie bez brody).

Gdzie teraz warto założyć konto? Płacę w zasadzie tylko kartą gdzie się da… do tego blik i Apple Pay.

W PKO BP odrzucają mnie te kolejki w oddziałach. Dwa razy już próbowałem wejść z ulicy. Za pierwszym razem jacyś dosłownie żule w kolejce. Za drugim razem (w innym oddziale) już lepiej ale też masa ludzi. Więc wyszedłem po 20 minutach xD

#banki #bankowosc #pkobp #finanse
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@rtg_: ooo to odpada xD

@ms93 No właśnie mam z logo VELO Banku - a wydali już trzecią. Do płatności Apple Pay nie może być ten sam plastik tylko musi być wirtualna. Tak więc mam już trzy karty debetowe do jednego konta.
  • Odpowiedz
@szczurek_87: Citi nie zakładaj bo oni się chcą wycofać z detalu i zaraz znowu będą jakieś zmiany. Że swojej strony polecam Millennium jeśli chodzi o intuicyjność interfejsu i obsługę klienta. sprawdź tylko czy mają Apple pay.
  • Odpowiedz
@szczurek_87: w Velo wysyłają nowe karty bo:

a) stare mają napis Getin
b) nie mają już Visy w ofercie

Też uciekam właśnie z Velo bo mi Visę zabrali (a to korzystna karta do płatności zagranicznych). Ogółem konto sobie bardzo ceniłem, nigdy żadnych problemów nie miałem, a i procent sensowny dawali na oszczędnościowym. Ale to można mieć i bez ROR.

Uciekłem do hejtowanego przeze mnie Pekao. Niestety, ale chyba już jako jedyni
  • Odpowiedz
@f0ku5: wiem, ale nie ma wypłat na całym świecie bez limitów.

Mam jeszcze Revolut i Curve, trzy opcje na płatności zagraniczne mi wystarczą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz