Wpis z mikrobloga

#kanalsportowy był kanałem sportowym tylko z nazwy. Ten projekt wybił się dzięki Hejt Parkom prowadzonym pierw przez Borka i później Stanowskiego, dobrego boosta dostali też dzięki odcinkowi z Najmanem. Ich programy sportowe (live przed meczami reprezentacji i po meczach robiły liczby - poprawka) w zasadzie nie robiły aż takich liczb jak to co nagrywał Stanowski i w gruncie rzeczy nie dziwie mu się, że się zawinął na swoje, bo po co mu się dzielić zyskami z gośćmi, którzy realnie nie mają dużego wpływu w zyski?

Większość sponsorów przyszła do nich dzięki wyświetleniom jakie robił Stanowski na swoich HejtParkach czy Dziennikarskim Zeru. Hejt Parki z Polem czy Smokowskim nie były ciekawe. Jeśli chcą utrzymać wyświetlenia to Borek musi się zająć biznesem i w nim uczestniczyć tak jak to robił na początku tj. musi wrócić do prowadzenia HejtParków bo to ich główny koń zaprzęgowy.
A Stanowski odpalił nowy kanał, startuje dopiero w lutym i bardzo prawdopodobne, że do tego czasu ten kanał uzbiera z 200 tysięcy subskrypcji. Może nawet i więcej. I pójdzie tym kanałem na pewno w jakiś format a la Hejt Park, czy inne commentary. Sportu raczej nie będzie tam dużo, a jeśli już to jakieś luźne podejście do tematu bez szczegółowych analiz.

Kto zyskał najwięcej na wejściu w spółkę z Polem, Borkiem i Smokowskim? Stanowski. Jeszcze ta umowa zawiązująca spółkę, która w tak banalny sposób pozwoliła mu się z tego biznesu zawinąć bez jakichkolwiek konsekwencji. Te jego 'przypadkowe' żarty na sam koniec to chyba jakaś forma rewanżu za mały wkład pozostałych wspólników w ostatnie zyski spółki. Swoimi wypowiedziami doprowadził do zerwania chyba 2 umów sponsorskich. Kanał Sportowy ma jeszcze pozew od Janoszek, a jego już to nie interesuje, bo zdążył nawet sprzedać swoje udziały przez sprzedanie całego WeszłoTV, bo Stanowski jako jedyny nie był udziałowcem Kanału Sportowego z imienia i nazwiska. Udziałowcem była jego spółka WeszłoTV. Rozegrał ich bez żadnych skrupułów przy pomocy kancelarii Leśnodorskiego, która pewnie przygotowywała umowy spółkowe.
Borek mu raczej tego nie popuści i pewnie będą się ścigać po sądach, że Stanowski działał na niekorzyść spółki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #polskiyoutube #stanowski #weszlo
  • 8
@iksboks: Smokowski z Sochacka mial bardzo fajną rozmowe. Nie interesuje sie sportem więc przez pewien czas oglądałem dla stanowskiego, ale odkąd pojawil się mazurek zacząłem wręcz unikać. Lubie mazurka w rmf ale inne formaty, to nie dla niego...

Zaskoczyl mnie powrot zdupy, bo dla mnie byl to znak ze KS naprawde stacza się, ale jak widać obecni panowie chca jakis lifestyle utrzymywać. Moim zdaniem zenujacy kierunek...

Wydaje mi się że byli
@iksboks A co mu może Borek zrobić teraz? Nie czytał papierów które podpisuje i teraz ma z tym problem ze ktoś miał więcej oleju w głowie i się przygotował na ewentualne rozstanie?
@kalosz_zaglady: Kasia, misiu, kasa. Stanowskiego nigdy nie uważałem za jakiegoś guru dziennikarstwa sportowego. Zresztą on sam mówił, że jego formaty raczej średnio pasują do tego czym chce/chciał być Kanał Sportowy. Od jakiegoś czasu szedł w kanał commentary, bo widocznie dobrze się w tym czuję.
@Maku_15 Nie wiem co mu może zrobić, nie znam się na prawie i nie znam szczegółów umowy, ale po prostu śmieszne ze się dali tak wykiwać.
@iksboks: i niech sobie robi co chce, faktycznie średnio to pasuje do kanału sportowego. Natomiast śmieszy mnie to jak jednocześnie mowi, że brzydzi sie jutuberami a sam zakłada kanał commentary. Niewiarygodne jest to, że taki hipokryta jak Stanowski może być dla kogoś wyrocznią moralną :)