Wpis z mikrobloga

@Szczupix37: tak, mam to w planach i poczyniłam już kroki aby oficjalnie podpisać cyrograf, 5 lat temu kapelan więzienny rozmawiając ze mną na osobności stwierdził, że akurat w moim przypadku mocno rozważa już egzorcyzmy
jednak w ostatnim czasie trochę odeszłam od Ojczulka Lucka, dlatego też wiedzie mi się gorzej, ale powrócę na dobre ścieżki
@Pioter_Polanski: nie radził, nie kręci mnie to i nie mam nawet żadnych szans na to, bo widzę dreszcz obrzydzenia na twarzy każdego mężczyzny gdy chociażby zamienia ze mną parę słów, a co dopiero by tu mówić o takich bezeceństwach xddd
@Szczupix37: od złych istot zawsze trzymaj się z daleka na chyba że faktycznie mam wywalone ma yo co będzie z twoją dłuższą przez bardzo długi okres czasu bo Jezus po ostatecznym pokonaniu diabła zabierze wszystkie dusze nieba nawet te z piekła
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nutsheell: to słabo, ale w tą twarz nie uwierzę, bo nie ma takich. 1/10 to są straszliwe deformacje po chorobie lub wypadkach. 2/10 to są największe możliwe tłuste pasztety z wąsami i bez zębów. Więc jak jesteś chuda to chociaż te 3/10 powinnaś mieć, nawet jak masz mordę bazyliszka.