Wpis z mikrobloga

@sberatel Czemu? Jem tylko z gastro. A mak to fastfood. Nie widzę spisku w zdjęciu i kanapce którą dostaje. Jest to co na zdjęciu, jak poprawię szczypcami tego pomidora i sałatę to będzie jak z foto
@Vadzior dokładnie mozna przyczepic sie do wysokosci kanapki ze jest splaszczona w stosunku do tego co widzimy na zdjeciu, ale to normalne i ilosc skladnikow i jakosc jest taka jak powinna byc a na zdjeciu musi byc wszystko ladnie pokazane (kazdy skladnik w srodku kanapki) jezeli chodzi o maka to zawsze wszystko jest jak nalezy, jezeli chodzi o kfc tu bym faktycznie polemizował
@Amf3niak: I dobrze, że jest spłaszczone, nie lubię wież. Tzn. lubię jak idę do restauracji (czyt. burgerowni). I mam czas na spokojne zjedzenie, użycie sztućców. A w fastfoodzie oczekuje czegoś wygodne co zjem na szybko, bez pobrudzenia się, często w aucie. Więc realizm wyglądowy kanapek ma jeszcze większego plusa, niż zdjęcie xd
@nietopies ogólnie trzeba być debilem żeby płacić 30zl za podróbę burgera. Mak jest syfem, nie mówię że tam nie ma co jesc ale burger drwala jest tak #!$%@? że kiedyś go zostawiłem w #!$%@? i poszedłem bo to nic wspólnego z wartościowym burgerem nie ma. Dobrze ze są debile które to kupują, na cepach się zarabia
@poczatkujacywycoopowicz Daj inną alternatywę jedzeniową którą wydadzą mi w max 5 min i w wygodnej i niewielkiej formie. Bk, kfc, max to dla mnie ta sama liga co i mak. W każdej burgerowni muszę czekać 10-15min w najlepszym momencie na wydanie jedzenia, a w szczycie po 20-40min. Niewiele knajp serwuje smash burgery, tylko wieże po 200g mięsa co trzeba jeść sztućcami. Częstwo w zestawach z frytkami jeszcze których nigdy nie chce (chyba