Wpis z mikrobloga

MIRKI BABA DRĘCZY SYNA I MĘŻA NA LIVE NA TIKTOKU

@marta_magdalena_1111 to jej nick, wrzuciłam link to wpis się nie dodał na mirko

W skrócie baba uciekła do innego faceta, a teraz przyjeżdża do domu w którym mieszkała i dręczy chłopa i syna (który też ma jej dość). Udostępnia adres publicznie, ich twarze, działa na ich niekorzyść. Odprawia jakieś szopki, prowokacje i robi z siebie ofiarę, prosi o wzywanie policji. Aż się we mnie zagotowało. Nie wiem co można zrobić, żeby taką chorą babę ukrócić, ale już nie mogę znieść, że takie zostają bezkarne.

#afera #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #tiktok #patostreamy
  • 9
@MuszkaOwocowka: przecież to jest nowa partnerka byłego męża Eli Gawin, cała trójca nieźle odklejona jest, ich adresy każdy już ma za sprawą Eli, która gorsze rzeczy w internecie wyprawia, polecam się zagłębić w temat, dziecko jest Andrzeja i Eli i zostało odebrane, jest obecnie u rodziny zastępczej
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@MuszkaOwocowka: ona na tej transmisji jednak z mężem się kłóci, nie wiem gdzie jest Andrzej w takim razie teraz XD może się kłopoty w raju zaczęły i już się rozeszli. W sumie nie wiedziałam, że tam aż tak grubo jest, już sam fakt, że jest jakąś plejadianinką wraz z Andrzejem dają dużo do myślenia ale nie wiedziałam, że tam aż tak jest źle z garem, strasznie szkoda mi tego syna
@MuszkaOwocowka: W skrócie - Andrzej w pewnym momencie stwierdził, że jednak nie jest gejem i jest w stanie się otworzyć na miłość do kobiety, to pociągnęło za sobą rozpoczęcie ich wspólnego związku (dwojga plejadianinów, więc z początkiem srali miłością, ale jakiś czas temu też między sobą zaczęli się kłócić na transmisjach), nie wiem jak się dokładnie poznali itd, bo bardziej śledzę Elę, Andrzej tylko czasami mi się gdzieś przewijał. Jak odpaliłam