Wpis z mikrobloga

@SamBeliar i co z związku bo nie załapałem sensu dlaczego piraca grę która uwielbiają? Ja jestem fanem bg1 i 2 i miałem obie części na płytach, a teraz mam wersję EE kupione
@Ko_Otu: ktoś może mieć wersję na płycie albo kopię wersji płytowej na dysku i mieć wywalone w kupowanie gry drugi raz. Pewnie nawet nie każdy posiada steam. Ale kupić warto dla samego faktu że steamowe wersje mają już domyślnie poinstalowane wszystkie patche i systempacki, a większość modów została przeniesiona do warsztatu steam.
@HumanBeing myślę że więcej ludzi nie ma w kompie cd romu niż niż tych nie posiadających steama. Nie mniej jak już ktoś powiedział to są 3 złote xD, ja #!$%@? piracic gre za 3zl trzeba być niespełna rozumu
@Ko_Otu: ktoś może nie wiedzieć że gra jest taka tania, albo że w ogóle jest na steam w takiej wygodnej formie. A co do cd romu to sam mam trochę gier na płytach i porobiłem sobie obrazy płyt w .iso żeby w przyszłości móc je instalować bez napędu, niektórych gier nawet na steamie czy gogu nie ma