Wpis z mikrobloga

Hej Wykopki jestem tutaj z Wami od prawie 12 lat. Ostatnio rzadziej zaglądałem, ponieważ intensywnie pracowałem nad moim projektem związanym ze sztuczną inteligencją - Prompti.

Prompti to pierwsza platforma marketplace w Polsce, na której możesz sprzedawać i kupować prompty. W pewnym sensie Prompti to konkurent dla angielskojęzycznych wersji takich marketplace jak Promptbase. Jednak Prompti wyróżnia się tym, że wykorzystujemy tPay do mikropłatności w tym BLIK, udzielamy wsparcia w języku polskim oraz co najważniejsze - prompty do ChatGPT są w języku polskim.

Na Prompti pobieramy 20% prowizji od sprzedanego prompta, a prowadzenie profilu sprzedawcy nic nie kosztuje. Wypłaty zarobionych środków można wypłacać od 40 złotych.

Wiem, że wielu z Was tutaj promptuje i przy okazji możecie umieścić swoje prompty na Prompti i jeszcze na tym zarobić :)

Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie funkcjonowania strony - chętnie się z nimi zapoznam. Trzymajcie się!

#chatgpt #openai #ai #sztucznainteligencja #midjourney #prompty #prompti
Czupryn999 - Hej Wykopki jestem tutaj z Wami od prawie 12 lat. Ostatnio rzadziej zagl...

źródło: Reklama na grupę fb

Pobierz
  • 7
@Czupryn999: możesz jaśniej i na temat, bo to typowa odp. twórców żyjących w matrixie, są jedynymi użytkownikami swoich serwisów, potrzebne przykłady, linki lub cokolwiek z sensem.