Wpis z mikrobloga

#hotelparadise czy może mi ktoś krótko wytłumaczyć, o co chodzi ze „złym traktowaniem zwierząt” tutaj na wykopie ? Temat co jakiś czas przewija się w komentarzach, ale ja najwidoczniej coś przegapiłam (,)
  • 5
  • 2
Z tego co kojarzę to Kukiz chyba odtrącał psa na jednym z odcinków kiedy ten się chciał z nim bawić. Pamiętam również, że komuś tutaj nie podobało się, że nazwali go Pcheł. Reszty sytuacji już sobie nie przypominam, może ktoś inny pomoże :)
  • 2
@Astrid96: Ja może jakimś wielkim fanem zwierząt nie jestem,natomiast zauważyłem tutaj ogromne przeczulenie na domniemaną krzywdę zwierząt w tym programie. Kochani, nie każdy lubi lizać się z psami po mordach, nie każdy nazywa swoje zwierzęta dziećmi, a siebie ich mamusia lub tatusiem (jprdl) i nie każdy zawsze ma ochotę na to by faktycznie obce zwierzę, które zna się kilka tygodni plątało mu się pod nogami czy obwąchiwało każdą część ciała. Sytuacje
  • 1
@OldTimer11: otóż to, ja nie cierpię uczucia bycia lizanym a zgłoszenie do takiego programu nie oznacza na to zgody, bo to nie jest program o charytatywnym pomaganiu zwierzętom ¯\(ツ)/¯