Wpis z mikrobloga

#hotelparadise czy może mi ktoś krótko wytłumaczyć, o co chodzi ze „złym traktowaniem zwierząt” tutaj na wykopie ? Temat co jakiś czas przewija się w komentarzach, ale ja najwidoczniej coś przegapiłam (,)
  • 23
  • Odpowiedz
Z tego co kojarzę to Kukiz chyba odtrącał psa na jednym z odcinków kiedy ten się chciał z nim bawić. Pamiętam również, że komuś tutaj nie podobało się, że nazwali go Pcheł. Reszty sytuacji już sobie nie przypominam, może ktoś inny pomoże :)
  • Odpowiedz
@Astrid96: Ja może jakimś wielkim fanem zwierząt nie jestem,natomiast zauważyłem tutaj ogromne przeczulenie na domniemaną krzywdę zwierząt w tym programie. Kochani, nie każdy lubi lizać się z psami po mordach, nie każdy nazywa swoje zwierzęta dziećmi, a siebie ich mamusia lub tatusiem (jprdl) i nie każdy zawsze ma ochotę na to by faktycznie obce zwierzę, które zna się kilka tygodni plątało mu się pod nogami czy obwąchiwało każdą część ciała.
  • Odpowiedz
@OldTimer11: otóż to, ja nie cierpię uczucia bycia lizanym a zgłoszenie do takiego programu nie oznacza na to zgody, bo to nie jest program o charytatywnym pomaganiu zwierzętom ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@OldTimer11: a to chyba nie do mnie ta wiadomość XD chciałam, żeby ktoś krótko napisał o co chodzi bo już któryś raz trafiam a ten wątek a chyba przeoczyłam w Tv (playera nie mam)
  • Odpowiedz
@OldTimer11: pięknie przerysowales problem do karykaturlnych rozmiarów. Nie chodzi o to żeby dawać się lizać po twarzy, czy nawet lubić zwierzęta. Chodzi o to jak jedna #!$%@? mówi drugiej "jebnij psu" i pies jest uderzony... Ale to nawet nie kwestia uczestników, ja się zastanawiam po co produkcja tam pcha te zwierzęta skoro ewidentnie przeszkadzają tym zjebom.
  • Odpowiedz
@psychedelicWarlord: Nikt tam tak nie powiedział, więc sam przerysowujesz xD W normalnym życiu jak obcy pies podchodzi bez zgody to każdy ma prawo takiego pchlarza co najmniej spryskać gazem i mnie nie interesuje, że on tylko sie chce bawić. Widzę wielu tutaj babminizm wszedł za mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bebemos: Krzysiur powiedział tak do Jacka a ten walnął Pchła w nos za gryzienie klapka, mógł to zrobić inaczej, no i po miesiącu jak tam mieszkali to już nie jest obcy pies, zresztą po traktowanu zwierząt można łatwo ocenić człowieka więc widać chociaz jakie tam zj.by wzięli
  • Odpowiedz
W odcinku special ostatnim było jak pies gryzie klapka i Jacek mu go zabiera potem idzie po następnego i chyba go tym drugim klapkiem klepnal ale nie było to jakieś znęcanie się nad zwierzętami bez przesady
  • Odpowiedz
@Szuruburu102: Okej, rozumiem, że to było w jakichś odcinkach specjalnych, dlatego tego nie widziałem, jak sami podchodzą do zwierzęcia i go biją to jest mega słabo, ale widziałem, że na tagu ludzie się prują, bo ktoś delikatnie psa nogą odepchnął, a "psiecko" to powinno robić co chce XD
  • Odpowiedz
@Bebemos: I słusznie, bo obcy pies to jest niebezpieczeństwo. Uwierz mi w takiej sytuacji nie winię psa tylko właściciela, jak każdy normalny człowiek (chociaż pryskanie gazem każdego podchodzącego zwierzaka to też jest trochę ekstremum, ale nie mnie oceniać jakie kto ma paranoje). Tak jak pisałem wcześniej dla mnie problemem jest to że tam te psy w ogóle są. Bo to dla zwierzaka też stres, jak w koło są ludzie którzy
  • Odpowiedz
@psychedelicWarlord: A ja winię i psa i właściciela, są rasy psów agresywne i niebezpieczne, które powinny być wygaszane, jak np. pitbull czy inny amstaff. Określenie "bambinizm" jest jak najbardziej trafione wobec tego co dzieje się na tagu, czyli np. wyzywanie uczestników od szmat za lekkie trącenie nogą psa, żeby się przesunął
  • Odpowiedz
@Bebemos: A jak ktoś kogoś zastrzeli to winisz broń? W sensie, dlaczego pies jest winny? Bo złośliwy? Bo się nie zatrzymał i nie pomyślał? Nie jestem psiarzem, ale mam jakieś podstawowe obeznanie rzeczywistości xD Akurat niechęć do zwierząt jest idealnym papierkiem lakmusowym dla debili, sprawdza się za każdym razem. Ale pewnie dla Ciebie do bambinizm.
Nie martw się, z wiekiem zmądrzejesz, może xD
  • Odpowiedz
@psychedelicWarlord: No tak, piesek niewinny, bo nigdy jeszcze nie ugryzł, a to, że jest z rasy stworzonej do walk i w każdej chwili może coś na niego wpłynąć co sprowokuje do ataku, to już nie ogarniasz rozumkiem ;) Jestem wielkim miłośnikiem zwierząt, sam je posiadam, co nie zmienia faktu, że nie zgadzam się na istnienie w przestrzeni publicznej, puszczanych luzem, maszyn do zabijania. Pożyjesz, będziesz miał może dzieci (ale lepiej
  • Odpowiedz
HAHAHA... Dobra, kończę bo widzę że tu już emocje wchodzą i zaczyna się nieskładny bełkot :D Nie będę się już pastwił nad Tobą i twoimi dziurawymi argumentami (pies puszczony luzem to wina psa. To że go wyhodowano to też jego wina xD xD xD) Polecam ogarnąć krytyczne myślenie zanim zacznie się pisać coś w internetach. Pozdrawiam bombelki.
  • Odpowiedz
@psychedelicWarlord: Dopowiadaj sobie dalej jak Grycanka z hotelu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej wychowany pies z ras agresywnych może się zerwać i zaatakować, może kiedyś przekonasz się na własnej skórze, chociaż tacy psiarze i tak będą twierdzić, że to nie wina amstafka tylko właściciela XD Pozdrawiam psieci :D
  • Odpowiedz
@psychedelicWarlord: nikt tu nie mówi że jego wina, natomiast mimo tresury u niektórych ras pozostają nie tylko tendencje, są też rzeczy typu siła ucisku szczęki, psy ras agresywnych mimo bolu nie rozwierają uścisku i to jest niebezpieczne i na to nie ma wpływu wychowanie. Jeśli chodzi o emocjonalność, to argument "to nie jego wina" też traci emocjami bez argumentacji i dowodów. Póki co w wielu miejscach zakazuje się hodowania pewnych
  • Odpowiedz