Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie

Zrób mini odwyk - odstaw kofeinę, nikotynę, słodycze lub cokolwiek, po co sięgasz zbyt często :) Wytrzymaj minimum 10 dni i podziel się przemyśleniami/zauważonymi zmianami.


2. Jestem aktualnie na odwyku alko/nar i melduje wykonania zadania, odstawione alko i narko, Plus żeby nie było słodkie ;)
Ps. To jest 20 dzień z 8 tygodni (ʘʘ)

Przemyślenia i zmiany:
Humor ma mniejszą tendencję do zmian czyli nie ma sinusoidy smutku i radości, zacząłem się normalnie wysypiać, mam większe chęci do życia oraz zacząłem uprawiać sport. Także są pozytywne zmiany:)
black_elwis - #mirkowyzwanie 
 Zrób mini odwyk - odstaw kofeinę, nikotynę, słodycze l...

źródło: temp_file4712267258443370034

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@black_elwis: Odstawiłem kawę jakieś 2 tygodnie temu, bo przypuszczałem że może mieć coś wspólnego z bólami brzucha. Wygląda na jakąś forma IBS. Chyba jest już trochę lepiej ostatnio...
  • Odpowiedz
@black_elwis: Pijam yerbę zamiast kawy po południu. Obecnie zszedłem z dwóch latte z potrójnym espresso dziennie do tylko jednego latte z pojedyńczym espresso. U mnie kawa przyspiesza perystaltykę i skoro zaostrza IBS to przypuszczam, że też podrażnia kosmki jelitowe jakoś. Dlatego ograniczam kawę, do tego dieta bogata w błonnik i probiotyk z L.Reuteri.

Niestety #programista15k więc bez kofeiny jest słabo ...
  • Odpowiedz