Wpis z mikrobloga

#famemma Co oni mieli tam w głowach wczoraj. Skumajcie to jak oni musieli być wk7rwieni na Wardege, że on tam umieścił tego Masnego Bena i tych Dubielow jak im się świat na głowy zawalił i jaka tam jest zawiść, że wpadli na tak genialny pomysł by ta żona Rozpary zadzwoniła osobiście z wyrzutami czemu zniszczył Boxdelowi życie filmem XD To jeśli oni mają to co on zrobił za nic, są tak zaślepieni kasa, to teraz Pomyślcie jakim obłudnym grubasem jest Baxton, który pewnie codziennie o tym myśli i najchętniej utopiłby Wardege w łyżce wody za ten film, a musi strugać głupa i mu jeszcze za to dziękować xDD Co tam musiało być jeszcze na niego co nie wyszlo skoro on był tak roztrzęsiony, zdesperowany i płakał dzien w dzień obsrany, dogadując się z tą Olciak całą. Niesamowici obłudnicy.
  • 15
  • Odpowiedz
prawie jak w polityce gdzie muszą być mili i się do siebie uśmiechać a tak na prawdę się nienawidzą, przepychanki partyjne można tak powiedzieć
  • Odpowiedz
  • 3
@LadyRaspberry: Właśnie widzę, a ta cała mirabelka, która tam pisze jak już się odezwała tocna tyle bronila spoconego grubasa, że mi matkę i ojca od #!$%@? wyzywała także do tego prowadzi oglądanie Baxtona. Szkoda, że skrinow nie zrobiłem.
  • Odpowiedz
@XYZ91: Dziwi mnie jedno. Wardęga musiał ją rozpoznać, przecież nie raz się przecinali gdzieś na galach w dodatku był prowadzącym to chyba jakoś tam większy kontakt z rozpara miał i co potężny druid by nie ogarnął ze to trap?
  • Odpowiedz
  • 1
@GrubyPrezes

prawie jak w polityce gdzie muszą być mili i się do siebie uśmiechać a tak na prawdę się nienawidzą, przepychanki partyjne można tak powiedzieć


Przecież w polityce to jest właśnie zupełnie odwrotnie xD Na wizji wyzywają się od najgorszych a prywatnie się dogadują i dzielą tort.
  • Odpowiedz
@Ld93: miałem na myśli przepychanki partyjne w zsrr czy prlu, gdzie faktycznie się nienawidzili ale grali spoko ziomków bo tam wypad z gry kończył się kulą w łeb a nie odejściem w internetową nicość, jedyna różnica w sumie
  • Odpowiedz
ta żona Rozpary zadzwoniła osobiście z wyrzutami czemu zniszczył Boxdelowi życie filmem XD


@XYZ91: boxdel ze zniszczonym życiem nadal ma to zycie lepsze niż 90+% Polakow xd
  • Odpowiedz
prawie jak w polityce gdzie muszą być mili i się do siebie uśmiechać a tak na prawdę się nienawidzą, przepychanki partyjne można tak powiedzieć


@GrubyPrezes: xD przecież w polityce jest odwrotnie - nienawidzą się, plują, szkalują, a potem u Mazurka razem chleją i się bawią xD
  • Odpowiedz
@GibolXD: zniekształcony głos przez telefon. Ktoś mógł mieć bardzo podobny głos. Może miał taką myśl "e urwa, to jest żona Rozpary?" ale nie był pewien, to tego publicznie nie podniósł
  • Odpowiedz