Wpis z mikrobloga

-To macie tą koalicję, ta?
-no mamy.
-to pokaż.
-co pokaż?
-no koalicję.
-no mówię przecież że mamy.
-umowę, #!$%@? pokaż.
-to mówię.
-a umowa?
-będzie.
-kiedy będzie?
-no niedługo będzie, wszystko dogadane.
-a Bielat mówiła że niedogadane.
-dogadane.
-a aborcja będzie?
-no będzie.
-a Kosiniak z Kamyszem mówili że nie będzie.
-będzie.
-w umowie będzie?
-może będzie.
-to będzie czy nie będzie?
-może będzie, może nie będzie.
-#!$%@? #!$%@?łeś mnie Donald, dzwonię do Mateusza.

#polityka #polska #wybory #bekazpisu #bekazlewactwa
michalxd21 - -To macie tą koalicję, ta?
-no mamy.
-to pokaż.
-co pokaż?
-no koalicję....

źródło: obraz_2023-11-07_093051866

Pobierz
  • 9
@Mathas: z tradycją to jednak PiS zerwał pierwszy, więc precedens już jest. Do tej pory żadna partia zwycięska nie była na tyle #!$%@?ęta żeby nie dało się z nią zrobić koalicji. No ale jak przykład Leppera, Giertycha, Kowala, Dorna, Gowina i innych mówi, kto się układa z PiSem ten dupy nadstawia.
@Bujak: tradycja sradycja. Myślę że Duda trochę uśmiechał się w stronę opozycji, tutaj te spotkania, tutaj słowa szefa kancelarii że kaczyński na emeryturę. No ale trzeba było przez te dwa tygodnie dopiąć wszystko, a nie jedna strona mówi jedno, druga drugie, a dodatkowo Żukowska na Ś.P. twitterze dodaje jeszcze jakieś pierdoły. No i #!$%@?, Biedroń co wychodzi po spotkaniu i się śmieje że #!$%@?ł długopis, moja jedyna nadzieja na obecną koalicję
@michalxd21:

moja jedyna nadzieja na obecną koalicję jest taka że jak najszybciej wyautują jakoś lewicę.


Najlepiej gdyby znalei brakujących 9 posłów i poakzali lewicy środkowy palec. Koalicja PO-3D byłaby na pewno o wiele stabilniejsza i efektywniejsz a w działaniu, szury z Lewicy nikomu nie są potrzebni