Wpis z mikrobloga

@PABLO__ESCOBAR: nic nie pisze po złości
Tak to czemu propsowales wpis który wychwalał izrael z którego wynikało że izrael nie zabija swoich oraz że nie stosuje metod terrorystycznych? Przecież to oczywista bujda (zabija swoich w nalotach na gaze) stosuje zamachy terrorystyczne przykładów masz na pęczki, poczytaj o JDL, przypadek zabicia reporterki, przypadek chwalenia się snajpera ile to dzisiaj kolan nie przestrzelił, przypadek jak Izraelczyk zabił palestynczyka strzelając do niego gdy ten
Nerloajcats - @PABLO_ESCOBAR: nic nie pisze po złości
Tak to czemu propsowales wpis k...

źródło: SmartSelect_20231107_145914_Free Adblocker Browser

Pobierz
@Nerlo_ajcats Hahaha no i gdzie tu jest coś po złości. Chlopie geopolityka to realne patrzenie na świat. Wszystko co napisałem jest racjonalne na chłodno bez emocji(oczywsicie mam wpisy w którym są emocje ale nigdy na serio w tych o geopolityce) Zero patrzenia na świat przez emocje. Tak jak jest to w geppolityce. Geopolityka to interesy nie ma czegoś takiego jak zaufanie czy empatia.
To że Izrael popełnia zbrodnie? Czy to prawda? Tak
@PABLO__ESCOBAR: no realne czyli dostrzeganie zbrodni jednych i drugich. Geopolitycznie izrael chce od nas hajs i traktuje jak nazistow. Palestynczycy jak reszta arabów chciałoby tylko robić interesy.
To tak geopolitycznie.
Popieranie kogokolwiek kto otwarcie mówi o niszczeniu jakiegoś narodu to odrzucanie od siebie czlowieczenstwa i prawa do głosu w cywilizowanym świecie. Także nie wiem cY cie nie dać na czarno.