Wpis z mikrobloga

Spodobało mi się mieszkanie w bloku w dużym mieście, które stoi jakieś 20-30 metrów od słupa wysokiego napięcia. Nie znam się na tym kompletnie, mama trochę kręci nosem i mówi, żebym obczaił mieszkanie jak najdalej, ale mama często przewrażliwiona w tych sprawach jest.

Ma to jakiś wpływ, znaczenie? Jest to bezpieczne? Jesli nie, to jaka jest minimalna odległość żeby było bezpiecznie? xD

Zdjęcie poglądowe, nie mam przed oknem słupa.

#mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #mieszkania #deweloperka #nieruchomosci #kiciochpyta
famir96 - Spodobało mi się mieszkanie w bloku w dużym mieście, które stoi jakieś 20-3...

źródło: blok

Pobierz

Kupiłbyś/kupiłabyś mieszkanie blisko słupa wysokiego napięcia?

  • Tak 26.4% (69)
  • Nie 73.6% (192)

Oddanych głosów: 261

  • 13
@famir96: z jednej strony fajnie bo pewnie za prąd nie trzeba płacić, bezprzewodowo ci wszystko naładuje, z drugiej przez całą noc ci wszystkie światłą będą świecić. Scifun kiedyś podszedł do takiego słupa i zaświecił jarzeniówkę bezprzewodowo
nie bądź szurem, bierz. Jak ktoś to postawił to znaczy, że bezpieczne ( ͡° ͜ʖ ͡°) 5g też się boisz?


@perfumowyswir kiedyś sprzedawali domy z azbestu. Albo bawili się ołowiem. Dodawali kokainy do coca coli. Więc argument do dupy.
Ehh, Typowy nowoczesny wyznawca lewicy