Wpis z mikrobloga

Cześć, od dłuższego czasu szukam używki #macbook Air głównie do przeglądania internetu i podstawowych programów i właśnie w mojej okolicy pojawił się ale MacBook Pro 8/256, ma niecałe dwa lata oraz 98% baterii i tu moje pytanie: czy taki MacBook będzie działał tak samo jak Air 8/256 czy będą jakieś wyraźne różnice? To ma być mój pierwszy Mac więc trochę jestem zielony a wolę się upewnić zanim pojadę obejrzeć. Aha jego cena to 3200.
#apple
  • 11
@thority wg specyfikacji Air waży 1.3 a Pro 1.4 kg. Więc różnica nie powinna być aż tak spora. Może po prostu umówię się z gościem co sprzedaje, zobaczę na żywo i spróbuje. Najwyżej później odsprzedam. Widzę że sprzęt dużo na wartości nie traci bo czasami ceny tych Air-ów używanych to kosmos.
@Arturq66: Ale mowa o obu modelach z M1? Różnica w wadze jest taka jak piszesz, czyli znikoma. Pro jest cieńszy od Aira w najgrubszym punkcie, który jest po prostu od spodu bardziej zaoblony. Do tego Pro ma dodatkowy rdzeń układu graficznego + wiatrak do chłodzenia, no i touchbar, który nie każdemu przypadnie do gustu, ja akurat lubię.