Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie mam konta, a chciałbym się podzielić przemyśleniami nt. #teoriaspiskowa
Teoria spiskowa wskazująca, że to Izrael/Żydowskie Elity odpowiadają za falę muzułmańskiej emigracji do Europy, z punktu widzenia politycznego, nie ma #!$%@? kompletnie sensu.
Często się w tej teorii spiskowej wspiera np. Kalergim, który ewidentnie z domu nie wychodził, bo w swoim wielkim planie™, założył że Europejczycy z Muzułmanami stworzą sobie jakiś PGR rozpłodowy i będą podatni na każdy bullshit, który Pan w garniturze im sprzeda.
Fundamentaliści mieszają się z liberałami, a efektem tego wcale nie jest kolejny fundamentalista religijny, a centrysta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wcale "silniejsza" kultura nie #!$%@? tej "słabszej"
Religia jest mocno zakorzeniona w arabskiej tożsamości, społeczny liberalizm krajów zachodnich, nie robi na nich większego wrażenia. Nawet w przypadku zasymilowanych muzułmanów, dużo mówi się o radykalizacji w n-tym pokoleniu. Życie w Europie, nawet najbardziej rozpustne i dostatnie, nie sprawi, że 99% muzułmanów nagle pokocha Żydów i porzuci "religijne ambicje". Na ten moment, Islam wydaje się długie lata od prawdziwych zalążków laicyzacji.
Czyli mieszanki wedlowskiej z tego nie będzie, ok. Ale na pociechę jest duża dzietność ludności Arabskiej, która w perspektywie lat nawet nie tyle, że może wprost wynarodowić rdzennych mieszkańców, co mieć bardzo duży wpływ na politykę danego kraju.
Genialny Żydowski plan zakładałby parędziesiąt lat względnego spokoju w sąsiedztwie, kosztem rosnących arabskich wpływów na starym kontynencie. Nawet jakby im się żyło w pytę w Europie, to przecież będą #!$%@?ć Izrael just because.
That's it? Czy coś przeoczyłem, czegoś nie rozumiem, może wyciągnąłem jakieś błędne wnioski?
To jest jedna z popularniejszych teorii spiskowych, a jak chłop poduma, to się wydaje głupsza niż chemtrails.
#izrael #islam #teoriespiskowe



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1