Wpis z mikrobloga

w razie jak jutub stwierdzi że jeszcze bardziej utrudni dostęp do filmów / usunie stare filmiki które im tylko marnują miejsce to ja już wszystko co potrzebuję będę miał pobrane u siebie. Bez premium i adbloka ( ͡° ͜ʖ ͡°) na razie mam ~4200 filmów, szacuję że wszystko zajmie około 30TB ale to się może zmienić w trakcie bo raz 1h 4k waży 8GB a raz 15GB
#youtube #ytdl #nas
sha128 - w razie jak jutub stwierdzi że jeszcze bardziej utrudni dostęp do filmów / u...

źródło: yt

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@sha128 na YouTube naprawdę można znaleźć perełki i czym prędzej je pobierzemy tym lepiej. Niby jak się ma premium to można pobierać filmiki ale to chyba zakodowane tak jak na Spotify. Ja teraz jak znajduję coś ciekawego na YouTube to od razu pobieram bo nie wiadomo kiedy to usuną....
  • Odpowiedz
  • 1
@sirgorn: ja muzykę z yt pobieram w formacie opus, ale nigdy nie chciało mi się sprawdzić czy to serio lepsza jakość niż mp3, czy to samo a po prostu inny format. Z pobieraniem muzyki też dopiero zaczynam i w tym opusie mam 33GB
  • Odpowiedz
@sha128: hmmm

Opus shows slightly superior quality compared to AAC and significantly better quality compared to Vorbis and MP3.

no to #!$%@?, od nowa pobieram 12k utworów

  • Odpowiedz
  • 0
jakiś przykładowy kawałek, i z tego co widzę to nie trzymają go ani w mp3 ani opus, tylko m4a/webm więc pobieranie tego w mp3/opus nic nie daje a jedynie konwertuje plik

najfajniej to by było nie pobierać tego z yt tylko jakiś stronek które dostarczają muzykę w lepszej jakości, ale w tych czasach tylko garstka ludzi pobiera muzykę więc obstawiam że to nie będzie takie łatwe do ogarnięcia
sha128 - jakiś przykładowy kawałek, i z tego co widzę to nie trzymają go ani w mp3 an...

źródło: ytxd

Pobierz
  • Odpowiedz