Wpis z mikrobloga

#ufo #piotrcielebias #ufohistorie #ciekawostki #kosmos #swiatnauki #swiat #niewyjasnione #zjawiskaparanormalne #przegryw

Na dobranoc, a dla niektórych na dobry dzień, jeszcze bardziej kontrowersyjny temat od tego, o którym wspominałem w poprzednim poście na tagu dotyczącym UFO. Dotyczy on mianowicie możliwości przywołania obcych. Przyznam się, że podchodzę do niego z ogromnym dystansem, ale nie mówię całkowicie nie. Ogólnie to możliwe przywołanie obych, czyli istot nieludzkich, w tym przypadku mogłoby świadczyć o tym, że za zjawiskiem kryje się coś więcej, niż tylko to, co z tematem UFO kojarzy nam się najbardziej, czyli kosmici, ( a więc istoty z innych planet) a ma ono swego rodzaju charakter po części duchowy.

Pytałem się o to kiedyś na "lajcie" Piotra Cielebiasia. Odpowiedział, że oczywiście zna temat tak zwanych konktaktowców, ale nie wie co uważać na ich temat. Mi chodziło o coś innego, nie tyle o osoby, które twierdzą, że mają kontakt z obcymi, co o możliwość przywołania ich przez każdego, na przykład Was.

Pamiętacie genialną francuską komedię z Louisem de Funès "Kapuśniaczek"? Nie o takie przywoływanie kosmitów chodzi jakie ukazano w tym filmie. :) W ogóle nie wiadomo czy w ten sposób przywołuje się kosmitów, czy nie jakieś inne, nieludzkie istoty.

Wiem tyle, że trzeba być wytrwałym i przez wiele dni chodzić w jedno i to samo, bardzo, ale to bardzo odludne miejsce i nocami tam przesiadywać, starając się całkowicie wyłączyć myślenie. Brzmi jak absurd? Zdaję sobie z tego sprawę i tak jak napisałem na początku, podchodzę do tego z dystansem. Jednak są osoby, które twierdzą, że udało im się w ten sposób ściągnąć obcych, w tym przypadku szaraków. Jakkolwiek pomysł wydaje się niedorzeczny, to jednak samo jego wykonanie i możliwy niespodziewany "finał" w postaci spotkania z szarakami, przyprawia mnie o gęsią skórkę.

A czy wśród Was, byłby ktoś na tyle odważny, by się podjąć tego?
  • 35
@Kopytnik_1: Z tego co mi wiadomo, to oni znajdują ciebie, a nie na odwrót. Zapewne przesiadując w nocy, na jakimś odludziu wiele razy, w końcu mogą na to zwrócić uwagę jako łatwy cel. Jedyne co kiedyś czytałem, to to, że obiekty ufo mogą być wykrywane przez wojsko na odpowiednich falach. Zanim ufo sie pojawi, odpowiednie agencje juz o tym wiedzą, kiedy oraz gdzie:

https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/phboen/radio_frequency_stuff/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3
Van-der-Ledre - @Kopytnik1: Z tego co mi wiadomo, to oni znajdują ciebie, a nie na od...

źródło: FAANuWvVIAIKN3I

Pobierz
@Kopytnik_1: interesuje się od lat oobe, medytacją, ufo itp. Te tematy się ze sobą zazębiają. W protokole CE5 nie ma możliwości wywołania tych "złych" obcych. Wywołuje się ich przez medytację która podnosi wibracje(wysyłanie miłości, wdzięczności dla matki Ziemii, prośba o pokojową manifestację). Na takie "zawołania" odpowiadają tylko dobre, wysokowibracyjne istoty. Wiele osób na całym świecie potwierdza działanie tego protokołu. Temat oobe, medytacji, ufo, abdukcji to jest temat rzeka. Chcę was tylko
@CastleGandolfo: O kurczę, nieźle. To są i źli i dobrzy? Są teorie, że ci źli to ci, z którymi mieli zawrzeć umowę Amerykanie za Eisenhowera. Mieli podobno przyzwolenie na badanie ludzi, ale nie w takich ilościach, jak w rzeczywistości ich porywali. Innymi słowy mieli przegiąć. Wzamian to wiadomo, technologia dla ludzi. To oczywiście teoria spiskowa.

Kim według Ciebie są te istoty? Czy to kosmici?
@Van-der-Ledre: Jeżeli mówimy o aspekcie techniczno-organizacyjnym, Ostatnio zwróciłem uwagę na ciekawą zbieżność podawanych przez informatorów informacji.
Jeżeli dochodzi do zestrzelenia, rozbicia statków. To nie jest tak że pojawia się pojedyncza grupa i wszystko zabiera.
Jest ich przynajmniej kilka. Jestem pewien że znasz ten film Halla co w nim pod ukryciem, udzielał mu informacji były wojskowy.
Za pierwszym razem gdy go obejrzałem to stwierdziłem że są to jaja. Do czasu aż na
@Corvus_Frugilagus: Tak prawda, to co do nas przecieka, te relacje to właśnie taki głuchy telefon. Jeszcze ciekawsze były relacje tego wojskowego z oddziału nato, który opisywał, jak kilkunastu ludzi uzbrojonych w granatniki szła do takiego obiektu rozbitego, którego załogant/pilot jeszcze jako tako dychał. I jak on to opisał: "jednym ruchem ręki roszarpałby ich na kawałki". Z tego wynika, że truchła tych bytow również zostały odzyskane i to nie jeden raz. Tak
@Kopytnik_1: @Van-der-Ledre Pewnie można ich przywołać, tylko po co przywoływać te bioroboty bez empati tzw. szaraki. Już sam fakt "dematerializacji i materializacji" tych istot co naprawdę jest jedynie ich swobodnym przechodzeniem pomiędzy wymiarami, powinien mówić że mogą oni być gdziekolwiek i może nawet kiedykolwiek? Znane jest multum przypadków gdzie te istoty pojawiały się w domach (gdy w pobliżu nie było żadnych pojazdów latających) i równie nagle znikały. Jeszcze częściej dotyczy to
@Kopytnik_1: Jakby takie przywołanie było możliwe i powtarzalne, to pojawiłyby się nagrania. Wystarczy, że w odludnym miejscu ktoś by zamontował kamerkę albo przynajmniej jakiś rodzaj fotopułapki

to to, że obiekty ufo mogą być wykrywane przez wojsko na odpowiednich falach

@Van-der-Ledre: To jest ciekawe, ale spodziewałbym się, że pojawiłby się jakiś amatorski sprzęt do wykrywania UFO. W końcu wystarczy mieć odbiornik radiowy, który by wykrywał określone wzorce fal i dawał znać.