Wpis z mikrobloga

Powiem tak: jestem osobą która na temat wojny ma częściowo wiedzę unikalną, bo mam dostęp do kilku rosyjskich zamkniętych for i grup dyskusyjnych (wiem skąd osint nasz brał niektóre informacje i nawet gdzie ich usunęli jak się kapnęli kto jest kto i też wiem, gdzie ci nasi gwiazdorzy dostępu nie mają).

I jak wygląda sprawa konkretnie (tak jak poprzednio miałem polewę z szans tej kontrofensywy):
- temat Ukrainy będzie zamknięty do 25r, chyba, że Zachód wymyśli coś zupełnie nowego i pojawi się jakiś zupełnie niespodziewany czynnik
- to nie przypadek, że ostatnio bodajże Siewiera mówił, że rok 25 rysuje się jako jeden z bardziej niebezpiecznych, bo Cl ludzie akurat wiedzą pewne rzeczy
- najważniejsze: ostatnio po ponad roku właściwie od pojawienia się tego zjawiska zaczyna się mówić w przestrzeni medialnej na temat problemu zwiększenia rosyjskiej produkcji zbrojeniowej. Te liczby i wyliczenia podawane u nas są zaniżane. W rzeczywistości wzrost produkcji zbrojeniowej jest znacznie większy i szybszy niż chciałoby to widzieć wielu naszych komentatorów. Niektóre liczby mogłyby być dużym zaskoczeniem.

#ukraina #rosja #wojna
  • 20
  • Odpowiedz
@soroz30 jak siedziałem na dołku to był tam ze mną gość, który wyskoczył z pierwszego piętra jak slyszal syreny policyjne. Był zamieszany w afere podsłuchową z sowy i Był pewien, że będą chcieli go zabić. Zielona dioda w lampie awaryjnej to miał być podsłuch i kazał rozmawiać po cichu. Także ten wpis jest tak samo prawdziwy jak tamtego typa poerdolenie.
  • Odpowiedz
@soroz30: A teraz spróbuj wytłumaczyć to wykopkom konfiarzom fanom ruskiego miru, którzy mówią o zaprzestaniu pomocy Ukrainie, kiedy rosja będzie miała rozchulaną gospodarke wojenną, to nie zostanie im nic innego niż pójście dalej na zachód, bo i tak bieda przez sankcje im zostanie.
Rozmowy pokojowe z rosją, która nie ma nic do stracenia, powodzenia
  • Odpowiedz
@soroz30: Ciekawe, napisz coś więcej.
- "temat Ukrainy będzie zamknięty do 25r" - zgniły kompromis? czy Rosja pójdzie dalej?
- co takiego ma się zadziać w 2025 roku lub jakie ryzyka widzisz?
  • Odpowiedz
  • 284
temat Ukrainy będzie zamknięty do 25r, chyba, że Zachód wymyśli coś zupełnie nowego i pojawi się jakiś zupełnie niespodziewany czynnik


@soroz30: Czyli wojna się skończy albo będzie trwać dalej. Solidna insajderska wiedza, szanuję i podziwiam.
  • Odpowiedz
@soroz30: napisales, ze u nas "Te liczby i wyliczenia podawane u nas są zaniżane." z ciekawosci bo nie sledze tematu jakie u nas podja dane i jakie sa prawdziwe dane? szczegolnie te powodujace duze zaskoczenie bo jestem bardzo ciekawy. Thx :)
  • Odpowiedz
@soroz30: więcej szczegółów kolego. Czemu 25, co to za czynniki ? O ile większa jest ta produkcja ? Jaka jest ? Poprosimy o konkrety
  • Odpowiedz
mam dostęp do kilku rosyjskich zamkniętych for i grup dyskusyjnych


@soroz30: Udzielasz się w Klubie Rozsierdzonych Patriotów? Kiedy girkina wypuszczą? Zakładam że jesteś Polakiem i należysz do Kamractwa................xD
PS. Podobno czapeczka z foli aluminiowej pomaga. Polecam
  • Odpowiedz