Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czu kurier #dpd przyjmuje płatność zbliżeniową telefonem przez google pay? Jestem w promocji bankowej bezcenne chwile, i jak wykonam płatność telefonem ( 5x ) na kwotę łączną 500zł to dostanę 200zł zwrotu w punktach. Ale wymóg sobie wymyślili, że musi to być płatność zbliżeniowa telefonem więc chyba fizycznie tylko. A akurat będę teraz płacił za pobraniem, więc oto pytanie do was. Promocja z BNP.
#pytanie #dpd #kurier #kurierzy #bezcennechwile #bnp



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim: wygląda że tak https://www.fastpost.pl/baza-wiedzy/firmy-kurierskie/kurier-dpd-przesylka-za-pobraniem

Kurier DPD wysyłka za pobraniem to także możliwość opłacenia jej przy pomocy karty płatniczej. Nie wymaga ona posiadania przy sobie gotówki, a nadawca nie jest też zmuszony do wybrania się do najbliższego bankomatu. Kurierzy DPD są wyposażeni w terminale płatnicze. Klient może płacić zbliżeniowo, wkładając kartę do terminala lub skorzystać z usługi typu Blik
@mirko_anonim: a Tobie wariacie nie pomylił się przypadkiem mikroblog z infolinią banku? Bo jak ja bym chciał się dowiedzieć czegoś związanego z bankiem to bym tam zadzwonił i zapytał, bo tam wiedzą, a na mikroblogu to raczej same wariaty i degeneraci też czasami są jacyś widoczni, a to raczej nie licuje ze światem bankowości w ogóle. Ja nie wiem jak Ty mordo w życiu dajesz sobie radę,ale to musi ciekawe być