Wpis z mikrobloga

@odyn88: Na "biednych uchodźców" słowa nie można złego powiedzieć, ale jak ci "biedni uchodźcy" robią #!$%@? w krajach do których przybyli to wszystko jest ok, dajmy im jeszcze większy socjal, dla chętnych lepsza robotę za lepsze pieniądze, żeby się nie przemeczali czasem, a i emerytury po roku czy 2 latach przepracowanych się należą, czemu nie ? .. #!$%@? mnie ta "poprawność polityczna" / a najlepsze jest to, że nakłada tym lebkom
  • Odpowiedz
@ziomal7264351: Albo uchodźców i fajnopolakow, którym można wmówić wszystko i wszystko łykną, będą bronić, a potem udadzą, że nie było tematu jak wyjdzie na niekorzyść i to nie oni. @SgtAlApone_ Nie wiem co ona dokładnie tam powiedziała, ale #!$%@? mnie, że nie można dzisiaj mówić co się myśli, bo nie daj Boże urazisz jak w tym przypadku uchodźcę xD
  • Odpowiedz
@odyn88: Przecież ona tam dobrze gada a usunięcie jej byłoby jedną z gorszych rzeczy. Za chwilę każdy bałby się cokolwiek powiedzieć a wręcz lizał im dupe, za 5 lat obudziłbyś się ze spalonym samochodem, i dzielnica zdewastowana jak po wojnie.
Tak samo nie będę szanował polskiego patusa który uciekł do angli przed wyrokiem i robi #!$%@? jak grupki 3 ~20 letnich biednych Ukraińców którzy #!$%@? drą mordy w sobotę o 11
  • Odpowiedz
  • 1
@XYZ91 już widziałem jak na Instagramie, wszelkiej maści lewaczki ( w tym niezawodna Karolina K-P ), dostały sraki na punkcie tej wypowiedzi, i uż się cieszą, że Linkiewicz wyląduje w więzieniu. Ale jak Barbara K-Sz pluła na SG, i za to poszła do sądu, to było święte oburzenie, że to wolność słowa i wypowiedzi. Banda tępych dzid.
  • Odpowiedz
@odyn88: laska powiedziala to co mysli wiekszosc europejczykow, ale kazdy boi sie powiedziec na glos. Niestety ale zabije nas wlasna poprawnosc polityczna. Nikt nie namawia do przestepstw, ale do odsylania ich skad przyszli i wyciagania konsekwencji jesli to oni nie dostosuja sie do praw i zasad panujacych na naszym terytorium. Tak dlugo jak takie wypowiedzi beda zglaszane do organow tak dlugo bedziemy miec problem z gwalcicielami pontoniarzami bo kazdy bedzie sie
  • Odpowiedz