Wpis z mikrobloga

Dlaczego dla większości wykopków ludzie którzy wykupują YT premium to bezmózgi, skoro można zainstalować hehe adblocka. Sam wiele lat jechałem na adblocku, ale wykupiłem YT premium i teraz nie wyobrażam sobie rezygnacji z niego. Dużo jeżdżę samochodem i odtwarzanie offline to funkcja której brakowałoby mi chyba najbardziej. Pomijając kwestie moralne to chce aby twórcy których lubię słuchać również coś z tego mieli. To że nic nie będą zarabiać i będą musieli iść do "uczciwej pracy" zadziała tylko na moją szkodę.

#youtube #yt #youtubepremium #wysryw
  • 13
Dlaczego dla większości wykopków ludzie którzy wykupują YT premium to bezmózgi,

@Mihu_: zDlatego że kieszonkowe od rodziców można przeznaczyć na inne rzeczy ¯\(ツ)/¯
większości wykopków ludzie którzy wykupują YT premium to bezmózgi


@Mihu_: myślisz, że większość wykopu śledzi tag i uczestniczy w tej jałowej dyskusji?
no nie, większość ma #!$%@?... chcesz kupić kupuj, nie chcesz - nie kupuj... życie toczy się dalej..
Dlaczego dla większości wykopków ludzie którzy wykupują YT premium to bezmózgi


@Mihu_: nie ludzie, którzy wykupują premium, a ludzie, którzy wykupują premium i obnoszą się z tym sugerując, że pod wpływem wydania pieniędzy na stronę z filmikami stają się lepszymi ludźmi.

Dodatkowo część z nich i tak kupuje kombinując z VPN, a to już w ogóle jest szczyt hipokryzji.