Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Duża część wykopowych mężczyzn wyznaje szkodliwe poglądy względem kobiet (a zwłaszcza ta część, która udziela się w tagach o tinderze lub przegrywie). Przyswoiliście przekonania, które nie są wasze np. kobiecie po 30. roku życia tyka zegar, facet po 30 jest lepszy niż kobieta po 30, baba przed 30 się bawi, a potem szuka beta bankomatu.
Nie macie nawet cienia refleksji żeby zastanowić się, skąd te przekonania pochodzą, czy są prawdziwe i czemu je uznajecie? Czy każda kobieta, która ma 30+ i jest na tinderze teraz po latach zabawy szuka beta bankomatu? Może wcześniej była w wieloletnim związku i facet ja zdradził albo nigdy nie była w długim związku, bo chorowała na depresje, skupiła się na karierze itd. To samo tyczyć się może faceta 30+. Chciałbym żeby na świecie, zwłaszcza tym internetowym panowało więcej empatii, więcej zastanowienia, zanim bezmyślnie umocni się takie szkodliwe poglądy.
Polecam wam popracować trochę nad sobą. Szukać przyczyn niepowodzeń, wpierw w sobie, a później na zewnątrz. Świat jest lustrem przekonań. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #blackpill #redpill #rozowepaski #zwiazki #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 22
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): bluepillowy chłopczyk detected. Te poglądy nie wzięły się z sufitu (jak wymagania bab odnośnie do tego co same sobą reprezentują).
Jak baby zejdą na ziemię to i chłopy będą prezentowali normalne poglądy.

Moim zdaniem sam też przyczyniłeś się do tego co jest teraz, jako bluwepillowiec, pewnie spermiłeś i przez to windowałeś wymagania bab.

via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @choochoomotherfucker, no, szczególnie, że ty znajdujesz się po drugiej stronie barykady. Różnisz się tym, że działasz z ukrycia, bo nie piszesz mizoandrycznych komentarzy, ale takie plusujesz. W dodatku jesteś lewaczką to i tak w głębi duszy uważasz, że to co się teraz wyprawia na świecie odnośnie gnębienia systemowego chłopów jest dobre.

ale takie plusujesz


@mirko_anonim: Pokaż jakieś przykłady.

W dodatku jesteś lewaczką to i tak w głębi duszy uważasz, że to co się teraz wyprawia na świecie odnośnie gnębienia systemowego chłopów jest dobre.


xD Jako lewaczka uważam np., że nie powinno być obowiązkowej służby wojskowej ani ćwiczeń dla chłopów albo że wiek emerytalny powinien być wyrównany - to źle?
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @choochoomotherfucker, myślisz, że teraz będę grzebał w profilu? Jak przewijają się jakieś tematy na mirko to czasem rozwijam osoby plusujące jakiś komentarz. Gdy pojawia się jechanie po przegrywach, albo jak jakaś różowa napisze jakiś pojazd po niebieskich to widziałem, że plusowałaś to. Jeszcze jak miałem konto to kiedyś wypaliłem do ciebie z takim właśnie tekstem i chciałaś żebym wskazał ci, wskazałem, wyszło na to, że kłamałaś, a
@mirko_anonim: bo wykopki myślą że to jest zakodowane w wieku <30 lat alfa > 30 lat beta. Otóż po pierwsze osobowość (introwertyczki zazwyczaj wolą stałe relacje, ze względu na swoje ograniczone umiejętności społeczne. Tak kobiety też są nieśmiałe i też boją się nawiązywać relacje i też mają zaniżoną samoocenę). Po drugie dzieciństwo, po trzecie wartości, po czwarte znajomi (jeśli zadaje się z samymi hoes to też to na nią może przejść).
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @choochoomotherfucker, spx, mi wystarczy jak odpisałaś. Nie miałaś nic na swoją obronę tylko przyczepiłaś się do jakiegoś szczegółu.
Dziękuję, że tym potwierdziłaś to co napisałem.
A teraz leć i dalej płacz, że jesteś niewidzialna dla mężczyzn, ale żadnych apek randkowych nie zainstalujesz żeby pokazać, że to nieprawda.
Idź i dalej płacz, że nawet przegrywy cię olewają, bo jakaś osoba zrezygnowała z rozmowy z tobą.

@mirko_anonim: Rety, jakbym czytał samego siebie. Ja tez zauważyłem jej nienawiść w stosunku do mężczyzn, zwłaszcza przegrywów chwyty typu "podaj przykład". Ona co chwilę zmienia zdanie. Raz pisze, że ma znajomych, innym razem, że nie. Zakłamana do szpiku. No i przypominam, że uważa się za przegrywa, a była w co najmniej dwóch związkach. Narzeka też, że oskarki ją odrzucają. Wodocznie nie szuka na swoim poziomie.
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): @kamil150794, ona była w więcej, niż 2 związkach. Chyba 4.
W dodatku miałem kontakt z jej znajomym to powiedział, że w realu jest całkiem inną osobą, niż tutaj na wykopie wypisuje.
Nie wierz w nic co ona tutaj pisze. Ona zaprzecza dla samego zaprzeczania. Tyle razy już widziałem jej "to nieprawda...".