Wpis z mikrobloga

Mireczki co robić??

Wiem, że takich rzeczy się nie robi i jest to mega nie na miejscu, ale stało się. Teraz jestem mega zestresowana i nie wiem co zrobić.
Do rzeczy. Chłopak wrócił po imprezie do domu i poszedł spać. Zostawił odblokowany telefon no i nie wiem co we mnie wstąpiło, chyba diabeł mnie pokusił i zajrzałam. Weszłam na jego rozmowy z byłą dziewczyną i dość mocno poscrollowałam w górę, chyba na 2017 rok. I przez przypadek zablokowałam telefon, a nie znam hasła. I jak on się obudzi to na pewno to zobaczy. Co mu powiedzieć??

Myślę, że jak wstanie i coś o tym powie to mogę udawać, że ja nie mam pojęcia o co mu chodzi i zacząć być zła na niego, za to, że pewnie po pijaku sobie wspominał i to on to czytał a mnie oskarża bezpodstawnie i pewnie dalej o niej myśli. Myślicie, że przejdzie?

#niebieskiepaski #rozowepaski
#pomocy
#zwiazki
#logikarozowychpaskow
  • 12
@niunia2002: wrzuć telefon do kibla w swoją kupę i powiedz, że grałaś u niego w gierkę i się wysmyknął i spadł tam w to, może już go nie będzie chciał używać, albo wywal do studzienki i udawaj głupią
Zostawił odblokowany telefon no i nie wiem co we mnie wstąpiło, chyba diabeł mnie pokusił i zajrzałam


@niunia2002: lepiej powiedz co ty wyprawiasz na boku że aż sprawdzasz telefon chłopa. To jest wg. zasady że uczciwy nie pomyśli aby kogoś okraść, a złodziej nie pomyśli aby nie skorzystać z okazji
@niunia2002: powiedz mu prawdę. jak cię kocha to wybaczy i rozwieje wątpliwości. jak się #!$%@?, zwyzywa i zrobi scene to związek do #!$%@?. jak zaczniesz nim manipulować to też związek do #!$%@? tyle ze z jego strony. a poza tym 2/10.