Wpis z mikrobloga

obserwuje sporty walki od dawna, pamietam doskonale buca jakim był szpilka, typowy przyklad patusa. od kilku lat widac wyraznie przemiane jaka dokonal w sobie artur. ostatnio wrazenie zrobil na mnie wywiad u borka sprzed kilku dni, polecam jesli macie nadal stary obraz artura, ktory nie potrafi sie wysłowic, rzuca #!$%@? i wyzywa kazdego, rzuca #!$%@? w kazdym zdaniu, obraz niekrzesanego patusa z kryminału ktory na wielkosc ego moglby konkurowac z wałęsą. zaskakuje mnie (pozytywnie), ze taki patus bez szkoły (doslownie, bo chyba tylko podstawowke skonczyl) po 30-stce wyszedl na ludzi, wysławia sie znacznie lepiej i elokwentniej (tak, wiem ze ten epitet moze nie pasowac do artura - na pewno nie pasował jeszcze 5-10 lat temu) niz zdecydowana wiekszosc mlodych ludzi 20-30 lat. czyta ksiazki, nie przeklina, nawrocił się (nie oceniam - stwierdzam fakt)... powiem wprost - po obejrzeniu tych nowych wywiadow z nim jest to gosc z ktorym chetnie bym sie zakolegował, czego nigdy bym nie powiedział kilka lat temu - z politowaniem patrzyłem wtedy na tego goscia, smiejac sie z jego sposobu bycia, z porazek, buty, arogancji, lapsusów jezykowych, itd. w sumie jak kazdy "normalny" czlowiek, imponowalo to tylko pseudogangusom małolatom. artur, jesli to jakims cudem czytasz to gratuluje ci, bo wygląda na to, ze to twoja najwieksza wygrana w zyciu - twoja przemiana.

https://www.youtube.com/watch?v=5crIxsimVNI&pp=ygUka2FuYcWCIHNwb3J0b3d5IGJvcmVrIHByemVzxYJ1Y2hhbmll
https://www.youtube.com/watch?v=-K3Lswcjut0

#boks #sport #mma #ksw #szpilka #religia #katolicyzm
presburger - obserwuje sporty walki od dawna, pamietam doskonale buca jakim był szpil...

źródło: gf-p2dQ-NE7z-Esif_artur-szpilka

Pobierz
  • 10
@presburger też mi przemiana, okazało się, że psychicznie nie wytrzymał tworzenia z siebie bandyty i zawiadiaki, ile można udawać kogoś kim się nie jest. W końcu psycha siada, szczególnie jak rzeczywistość cie weryfikuje. Te gadki, o sięganiu za sznur. Ze niby nie wiedział co robi. Sam to sobie zgotował. Dalej jest zwykłym kundlem, ktory glosno szczeka za brama, tylko starym. I już ochrypł.
@presburger: No trudno żeby nadal był postacią powiązaną z chuliganami Wisły, po tym jak nie przyszedł na umówione spotkanie. Co chcieli od Niego wtedy Sharki to można się domyślać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czas pokazał że tylko na tym zyskał.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Don_Lukasio: to jest esencja patologii, to kibolstwo i artur roztropnie sie od tego odciął. zresztą, o czym my mowimy - jakie zasady, jaka gangsterka jak tam kazdy kazdego by sypnął i sypie, wiec odbicie od tego towarzystwa bez wzgledu na jakies spotkania czy inne historie jest na plus i swiadczy o dojrzałosci. to jest dziecinada i kazdy kto ma troche oleju w glowie dobrze to wie. ze nie mozna rozmawiac z
@presburger: Nie, Artur opowiadał bajki jak to ich wyjaśniał. Prawda jest taka, że gdyby tak było to już by nie walczył tylko zostałby pocięty ostrym sprzętem. Chyba to się zbiegło z zatrzymaniem Miśka, czyli jak już był bezpieczny i mógł kontynuować swoją karierę za granicą.

Jak na ironię, kilka lat po tym jak został pogoniony z Wisły, Sharki zrobiły układ z Widzewem i Ruchem ( ͡° ͜ʖ ͡°
@presburger: Sprostowanie. Artur został pogoniony, wyjechał za granicę a jak z WSH zatrzymali kilkadziesiąt osób to wtedy temat stał się medialny i opowiadał bajki jak to ich wyjaśniał, co jest kompletną bzdurą.
@Don_Lukasio:

Sprostowanie. Artur został pogoniony, wyjechał za granicę a jak z WSH zatrzymali kilkadziesiąt osób to wtedy temat stał się medialny i opowiadał bajki jak to ich wyjaśniał, co jest kompletną bzdurą.


rozumiem.

Odnośnie brudów na niego - mam ciekawsze rzeczy do roboty, tylko pozwoliłem sobie na komentarz po obejrzeniu wywiadów. Jeśli farmazonił - to powinno sie go w tej sprawie wyjasnic i zamknac temat. Odnosnie kadry, nie wiem dokladnie co
@presburger: Po pierwsze, Artur nigdy nie był chuliganem a wypowiadał się na tematy które go nie dotyczą. Za małolata może miał jakieś solówki i brał udział w kilku akcjach, ale nigdy nie biegał w ekipie. Takich osób jak On w Krakowie i okolicach były setki. Co do Wieliczki, to w tamtych czasach Cracovia miała bardzo mocną ekipę, więc również z dystansem do jego opowieści podchodzę. Generalnie jak stawał się popularny, to