Wpis z mikrobloga

@massejferguson: U mnie na święta większość rodziny jedzie do krewnych, którzy mieszkają w Irlandii. Z mamą ustaliłem, że robimy na święta tylko barszcz, pierogi i sernik. To będą piękne święta bez tych fałszywych #!$%@?.
  • Odpowiedz
jedna moja babka zdechła xD a druga ma raka i mam nadzieję że będzie zdychać w cierpieniach xD mówię wam mirki z rodziną to dobrze wygląda się tylko na zdjęciach


@massejferguson: to z tobą musi być coś nie tak a nie z nimi, skoro z obydwiema się nie dogadujesz
  • Odpowiedz
to z tobą musi być coś nie tak a nie z nimi, skoro z obydwiema się nie dogadujesz


@mpetrumnigrum: jedna truła mi psa bez powodu. A druga ta co zdechła chodziła rozpowiadała po wiosce że jestem przeciwko ojcu alkoholikowi który wybił nam okno w domu a potem #!$%@? razem z konkubiną przyszedł kiedy wychodziłem z domu i mnie pobił. Ta co zdechła dodatkowo konie nam wypuszczła z stajni i kradła
  • Odpowiedz
@Influ3nD: jedna moja babka zdechła xD a druga ma raka i mam nadzieję że będzie zdychać w cierpieniach xD mówię wam mirki z rodziną to dobrze wygląda się tylko na zdjęciach...


@massejferguson: Możesz nie być w dobrych relacjach z rodziną, ale taki komentarz jest nie na miejscu. Co do zdjęć, to się zgadzam, ale też nie zawsze.
  • Odpowiedz