Wpis z mikrobloga

"Kup dowolny obraz "malowanie po numerach" i pokoloruj cały w ciągu trwania mirkowyzwania."

Dałem z siebie całe 30% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak bardziej na serio to była moja pierwsza styczność z tego rodzaju obrazami a farb nie miałem w ręce chyba od czasów podstawówki. Także była okazja do powrotu do starych czasów choć na chwilę :)

Malowanie trwało łącznie kilka dobrych godzin w ciągu jednej niedzieli i muszę powiedzieć, że było dość relaksujące. Przy okazji malowania posłuchałem trochę audycji, pooglądałem trochę filmów w tle a głowa odpoczęła. Całość była natomiast dość wymagająca dla ręki, szczególnie jak ktoś nie jest wprawiony :)

Samych farb w zestawie jest sporo, do tego dzyndzel do powieszenia na ścianie i pędzle.
Co do minusów to w zestawie niby są trzy pędzle, z czego dwa cienkie, ale te cienkie były na tyle słabej jakości, że trudno było malować nimi naprawdę małe obszary.

Ogólnie fajna mobilizacja do zrobienia czegoś innego :)

#mirkowyzwanie
rudiok- - "Kup dowolny obraz "malowanie po numerach" i pokoloruj cały w ciągu trwania...

źródło: IMG-20231101-WA0013

Pobierz
  • 15
  • 0
@lentylka: właśnie o dziwo wcale tak szybko nie wysychały a łatwiej było je na kartce rozprowadzić do dalszego malowania :) I zgodnie z sugestią z instrukcji starałem się malować po jednym kolorze na raz, zaczynając od najciemniejszych.
  • 0
@vivianka: na Alledrogo dostałem za 45 zł, ale kilka dni temu były spore promki na Amazonie gdzie można było wyrwać za kilkanaście złotych. Ogólnie jest tego sporo online.
@lentylka: a ja polecam iPicasso, na Zuty stasznie narzekalam: mialam jakby niedodrukowane linie/słabo widoczne granice i farby mi sie rozwarstwiały ze przed malowaniem ostre mieszanko koloru