Wpis z mikrobloga

Od dawna myslałem nad wymianą deski (co odkładałem, bo nie ma oczywistosci typu zakup elektroniki z jednego czy dwoch dobrych sklepow, który ma wszystkie najpopularniejsze obecnie rzeczy. Ale będę musiał się z tym zmierzyć)

I chcialem przekazać z tym jedną iformację: nigdy nie zrozumiem po co ludziom deski z rowkiem xD nie ma nic bardziej irytującego, trudniej się czyści, nie można łatwo zgarnąć rzeczy do garnka itd. Zacząłem oglądać deski w jakichś popularnych sklepach (np mediamarkt) i się załamałem bo takie najpopularniejsze xDD

#gotujzwykopem #kuchnia
  • 9
@chilon: i jakos specjalnie je konserwujesz?

wgl plan mam taki, aby kupić dwie deski. Jedna do mięsa i druga do innych rzeczy i zastanawiam się też nad ceramicznymi, ale wydają się scamem xD
@NewBlueSky: nie, ta bambusowa jest nie do zdarcia tej z ikei prawie nie używam bo jest wielkości A3 i tylko czasami się przydaje. Obie mają już z 10 lat.
Jeszcze mam te giętkie z ikei ale one raczej służą jako podkładka jak piekę jakieś ciastka itp.
I jak to deskę do krojenia w media markt? To jakby komputer w OBI kupować.


@markhausen: xDDD to jednak był media expert. Na razie nie widzę innego sklepu rozsądnego, no chyba, że ikea itp ale ikea ma tylko swoje marki. tylko w elektronice itp są sytuację, że sprzedawca zbiera wielu producentów (wiadomo, że nie ewszystkisch), ale nienawidzę robić zakupów rzeczy, które są użytecznościami domowymi, bo nie da się ich obiektywnie porównać.
wgl plan mam taki, aby kupić dwie deski. Jedna do mięsa i druga do innych rzeczy i zastanawiam się też nad ceramicznymi, ale wydają się scamem xD


@NewBlueSky: Najlepsza jest deska kamienna, ja mam coś takiego. Jedyny minus ze to k***to ciężkie jest i niewdzięcznie się myje ( ͡° ͜ʖ ͡°)