Wpis z mikrobloga

jak to się objawia?


@Joa024: Brak odpowiedniego przystosowania do życia osoby dorosłej, nie umiem się odnaleźć w różnych sytuacjach życiowych, nie umiem bronić swojego zdania, nie wiem czego chcę w życiu lub nie umiem podtrzymać znajomości. To czego inni uczą się od rodziców lub bliskich krewnych przez obserwowanie lub naśladownictwo nie było moim udziałem. Podobne to jest do nauki bez nauczyciela.
@In_thrust_we_trust: Mój drogi, to że ty to potrafisz, nie oznacza, że inni to potrafią. Pamiętaj, że internauci społecznościowi czyli tacy, którzy aktywnie komentują media typu wykop fejs twitter to jakieś max 10% społeczeństwa. Większość ludzi nie ma funkcji wyobraźni przestrzennej. Pracuję w architekturze od lat, nawet wykształceni bardzo ludzie tego nie potrafią. Pokazuję im rzut, oni nie są w stanie sobie wyobrazić tego miejsca. W ogóle. Bez renderingu lub chociaż prostego
@In_thrust_we_trust: Widzisz, nawet nie rozumiesz, o czym mówię. Zwykli ludzie patrząc na rzut nie widzą trówymiarowego modelu mieszkania, po którym chodzą w wyobraźni i animują go sobie w głowie. A ja tak potrafię z dokładnością do centymetra. Mogę go meblować, kolorować ściany, mogę w nim wizualizować nawet karaluchy. :)