Wpis z mikrobloga

Właściwie głównym i jedynym moim problemem psychicznym jest deprywacja dotykowa. Niesamowicie ryje banie jak pomyślę, że nigdy nie złapałem kobiety za ręke xD oczywiście nie wiem, podawałem rękę na przywitanie z jakimiś chłopami w robocie czy gdzieś ale czy to jest intymny, bliski kontakt, zaspokajający tę potrzebe? no nie
Wystarczy, że zobaczę ludzi, którzy trzymają się za ręke, przytulają, idą razem, to od razu łapie mnie taka ogromna pustka i pragnienie czegoś tak błahego. Mam koty, moje je pogłaskać, przytulić ale to nie oszukuje mózgu, że mam kontakt z człowiekiem.
Odkleja mnie to mentalnie z każdym dniem, tygodniem, miesiącem. 25lat i nigdy nie zaznać takiej bliskości, nawet w domu bo tam też było jak było. Żyć samemu? można. Ale w takiej izolacji, z której nie ma wyjścia bo próbowałem wszystkiego i prędzej uwierze, że porwie mnie ufo niż uda mi się zaspokoić tę palącą potrzebe. Terapeuci też rozkładają ręce bo co mają zrobić? znaleźć mi dziewczyne? "próbuj aplikacji, na pewno się uda tym razem. Wychodziłeś do ludzi? to spróbuj gdzieś indziej, inne hobby bo to złe a różne są" i tak dziesiątki tysięcy złotych na przestrzeni dekady wydane.
Teraz gdy musze ostawić leki z powodów zdrowotnych to nie wiem jak to udźwigne. A cała ironia, że jedyne czego mi trzeba to bliskości drugiego człowieka xD I nie, prostytutka niekoniecznie świadczy usługę intymności a jedynie użycza ciało do masturbacji, tyle może zdziałać sam.
Echhh, nic dziwnego, że rośnie ilość samobójów wśród chłopów bo nie da sie żyć takim życiem - fizycznie niemożliwe.
#samotnosc #depresja #przegryw #psychologia #zwiazki
  • 9
@MrSknerus: no lipa, przerabiałem to jak miałem 13 lat. Mój pierwszy intymny dotyk to na obozie graliśmy w podchody i schowaliśmy się w szałasie, ja się śmiałem a laska zakryła mi usta ręką po czym włożyła do ust swój palec i zaczęła mi nim dłubać, potem poszło z gorki
  • 0
@damian101: wykop przekleństwa mi zasłania ale domyślam się, że mówisz o divach? no to mówie, że to żaden kontakt emocjonalny, płacisz hajs lasce, która się tobą brzydzi, chce żebyś jak najszybciej spadał. Jakby sama ta atmosfera już przekreśla to czego bym oczekiwał xD I to jeszcze musze zapłacić za taką wątpliwą przyjemność xD
Zresztą kiedyś z deperacji się umówiłem do jednej i mnie olała, po głosie mega karyna, podpita, z jakimiś
@MrSknerus: musisz szukac az znajdziesz taką miłą i ci sie poprowi tylko ci sie wydaje ze potrzebujesz czegos wiecej, po #!$%@? nabierzesz pewnosci siebie i bedzie ci sie lepiej gadalo z laskami zobaczysz