Wpis z mikrobloga

@Fattek: pracowałem tak nie raz, piszą na linkedinie, jak upwork był dobry 100 lat temu (sam początek) to dawali tam ogłoszenia. Ogólnie zero różnicy z klientami z innych części świata. Co do godzin to jest oczywiste że pracujesz 8-17 czasu swojego a w zależności od strefy czasowej jest po 13-14 zakładka i się wtedy porozumiewacie.
touche, ale w chromie działa. Fakt że najwięcej YT konsumuję na smartTV i na to nie ma dobrego rozwiązania. To właśnie TV namówiło mnie na premium kiedy google po latach nauczyło appki wyświetlania reklam. Całkiem długo było bez.
@exori_vis: Jaca tobie nawet latem zimno. Co ci zrobię że klientów z USA, UK i Skandynawii mam najwięcej i są to najbardziej ludzcy i frontem do mnie ludzie z jakimi pracowałem. Jak się dogadasz tak masz. Hint: w kulturze anglosaskiej przesuwanie słupów granicznych aby ci było lepiej jest cnotą i oni stale próbują. Twoją cnotą jest się nie dać i mówić jasno nie, tu jest granica. I działa.

@stepienz13posterunku: tak,
@stepienz13posterunku: poczekaj, albo trollujesz, albo ja jakiś #!$%@? jestem. Przecież napisałem że na LD, 99% wymaga wizy W2 albo lokalizacji stałej US. Czyli jak rozumiem, ja na JDG, się w to nie łapę jeśli nie mam zamiaru się przenosić do US. W grę wchodzą tylko kontrakty C2C, których jak na lekarstwo