Wpis z mikrobloga

Kupują bilety 1-2 miesiące szybciej? Hellooł. To też zależy, gdzie chcesz lecieć.


@Mr_3nKi_: Dokladnie. Ostatnio lecialem do geteborga za 78pln. W obie strony :DD
  • Odpowiedz
@gorzki99: no wiadomo, im wczesniej tym lepiej. Do Goeteborga samolotem teraz, to jak niegdys PKSem do wojewodzkiego. Jeszcze rok temu miedzykonontynentalne udawalo sie bukowac za pol obecnej ceny nawet 1-2 tygodnie przed wylotem. To co teraz sie dzieje to jest jakis dramat.
  • Odpowiedz
@wykop_lub_zakop: tak średnio, jak pilnujesz cen to polecisz w miarę ok, Cancun kupiłem za 1500 zł (luty), Alaskę za 2000 zł tam i powrót (lipiec), wcześniej miałem Tanzanię za 1200 ale odpuściłem i poleciałem tak kupując z marszu bilet do Cali w Kolumbii za 2700. Wszystko zależy czego szukasz i gdzie. Lowcosty trochę zmieniły system na tanie bilety, ale ogólnie to jest drobna tendencja wzrostu cen, ale drobna.
  • Odpowiedz
@ramirezvaca: @kishibashi chodzi o loty na trasie Europa - sredniej wielkosci brazylijskie miasta na polnocy kraju Poczytalem troche brazylijskie fora i ludzie pisza to samo: kosmos, 2 razy drozsze niz rok temu, 3 razy drozsze niz przed pandemia, spadaja dopiero za kilka miesiecy, ale i tak tylko do poziomow zeszlorocznych. Nie rozumiem tego, ceny paliwa nie sa 2-3 razy wyzsze, samolotow na te trasy nikt nie dokupil. Ludzie pisza, ze linie
  • Odpowiedz
@wykop_lub_zakop: to co inni sobie piszą to wiesz... Ty też napisałeś swoje, globalnie i nie precyzując, a później ktoś będzie powtarzał na innych forach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Loty do Brazylii z Polski zawsze były dość drogie na tle innych, to raz. Dwa, że wymyślasz jakieś bzdury, bo TAP ani nie jest brazylijski, ani nie lata bezpośrednio, więc upada bajeczka o odbijaniu sobie strat.

TAP to linia
  • Odpowiedz
@wykop_lub_zakop: co do ameryki południowej się zgodzę, ale tam odpadła na pewno jedna tania linia, a Avianca rośnie na monopolistę więc sobie dyktuje ceny. Co do Europy, w Polsce już ceny lowcostów się stabilizują, ale po covidowej szajbie było źle, wolałem latać z sąsiednich krajów bo było dużo taniej, mimo #!$%@?, iż w Austrii wprowadzili minimalną cenę biletów lotniczych.
  • Odpowiedz