Wpis z mikrobloga

@calinowski: patrząc na to ile miesięcy przed wyborami konfiarze na wykopie byli przekonani, że skończą z minimum 15% to te "dawno po wyborach" to dopiero chwila xd i niezły największy wynik po takiej kampanii i tylu latach prób xd
@Lefty: @revoolution ja mam teorie że zgubne dla konfy była rekordowa frekwencja na wyborach. Konfa ma raczej bardzo zmobilizowany elektorat który w normalnych warunkach by wykręcił dobry procent, ale się okazało że prawie wszyscy poszli.

I też byli w #!$%@? sytuacji bo w mediach PiSowskich gadali że Konfa to partia Berlina i była afera w TVPiS że będą sie dogadywać z Tuskiem bo syn Banasia

Na wykopie propaganda opozycji właściwie wrzuciła
@Lefty: Nadal poprawili rezultat w porównaniu do poprzednich wyborów - i to pomimo pokazania swojego szurstwa w całej okazałości.
"Niski"* wynik to rezultat wyjątkowo wysokiej frekwencji.

*to nie jest niski wynik biorąc pod uwagę ich totalne odklejenie od rzeczywistości i tragicznie on świadczy o polskim społeczeństwie.
@Lefty: mnie tak samo rozwala że podobny wynik miała lewica gdzie Biedroń #!$%@? matkę, a Czażasty mówi, że PRL to nie był komunizm i nie ma dowodów na to, że PZPR wiedziało o zabójstwie Popiełuszki xD
@Lefty: Mnie tam bardziej rozwala porażka lewicy i Lewicy tak w ogóle. Niby sukces a jednak porażka ludzi opowiadających się za marnotrawieniem pieniędzy
cały czas tyle miała 7-8% tylko sondaże zawyżały PIS liczył na wygraną i koalicję z Wiplerem ale nie wyszło niby sukces a jednak porażka bo mogli mieć te 10-11% albo więcej gdyby nie ta hedonistyczna kampania Mentzena. Pokazał jak widzą swoich wyborców - ruchacze, duże dzieciaki jarające się