Wpis z mikrobloga

@Kamokamo dlatego na sklepowych parkingach nie powinno się robić takich skrzyżowań. Dużo ludzi jadących w weekend po parówki i chemię z Niemiec nie ogarnia jak się tam jeździ.
@virtroy: o dziwo sytuacja była na perfekcyjnie oznaczonym znakami pionowymi i poziomymi skrzyżowaniu równorzędnym, ale pani kierowniczka chyba nie wiedziała gdzie lewa, a gdzie prawa, ale do darcia #!$%@? i machania łapami była pierwsza. Musiałem jej w chłopskich słowach wytłumaczyć, gdzie jej miejsce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@virtroy: jak bym jechał jakimś gruzem to mógłbym przetestować cudze założenia wraz z pakietem OC w praktyce. Założyłbym się, że baba chciałaby wzywać policję, bo była święcie przekonana o swojej racji xD ale wiem już gdzie jechać jak będę miał coś do zrobienia u mechanika
całe pomorze zachodnie to wredne psy.


@stepienz13posterunku: Nie mi oceniać czy ma to związek z ukraińcami, ale mam dosłownie identyczne wrażenie odnośnie tamtejszej ludności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W żadnym innym rejonie z takim chamstwem i #!$%@?ństwem się nie spotkałem. I bynajmniej nie chodzi o jazde.