Wpis z mikrobloga

@adhsklusljhagxnki: to ty jesteś odklejony i nie umiesz docenić czyjejś pracy. Jesteś na poziomie tych starych bab które przychodzą kupować chryzantemy i chcą za prawie pół roku pracy zapłacić 8 zeta, czyli poniżej kosztów produkcji. To tacy jak ty zabijają rzemieślników na rzecz koncernów wyżymających producentów. Trollsky robi ładne noże i mi się podobają. Cena jest jaka jest nikt ci nie każe kupować.
  • Odpowiedz
@jan-kowalski668 @adhsklusljhagxnki @bocznica: @Iskaryota A wiecie, że niektórych nie boli wydanie dniówki na nóż, który robi ziomek z Wykopu?

Nie wiem co was tak boli. Nie stać was to nie kupujcie jego noży. Kupcie gdzieś indziej. Nikt na was nie wymusza zakupów noża u Trollskiego. Przestańcie krytykować OP'a i dajcie mu się cieszyć z nożyka.

Skąd u was taki kwas w ogóle? Bo chłop się ceni? Tak wycenie swój czas poświęcony
  • Odpowiedz
@babicz99: @adhsklusljhagxnki

Wam ktoś zabrania takie noże robić i sprzedawać? Nauczcie się procesu i sprzedawajcie je nawet po 350 zł.
A jak nie chce wam się pracować. To dalej róbcie w korpo za 3500 netto i ból dupcie, że ludzi stać na zakup noża za 1000 złotych.

Trollski się ceni, celuje w trochę zamożniejsze osoby i koniec tematu.

  • Odpowiedz
@michorn chłop jeździ na polowanie żeby wrzucić na wykop jak kroi drożdżowke nożem za 1300zl xD i popije srappucino ze starbacuska (mogłeś dać butelkę bardziej z przodu żeby było większe logo mordo) xD ja #!$%@? No iks de. W ogole #!$%@? jakiś burżuj survival i kroisz drożdżówkę na pół? Często to robisz czy tylko na męski wypad do lasu? Ukroisz mi ćwiartkę z chęcią skosZtuje milordzie. Ja jak idę do lasu i
  • Odpowiedz
@krytyk1205: ale dorabiasz ideologię. Znalazł frajerów co przepłacą za kraftowy, powtarzam, kraftowy nóż.
Niech sobie wydają, ja moge uznać, że ta cena jest chora i nie znaczy to, że jestem Januszem.
Jakbyś go kupiła i po opakowaniu znalazłbyś na nim kawalek zaschniętej kupy to też byś sobie to wytłumaczyła.
  • Odpowiedz
@Tymajster: Rozumiesz prawo popytu i podaży? Wiem, że was nie uczą teraz ekonomii w szkołach czy podstaw finansów.

Ale mogę ci w skrócie wytłumaczyć.

Trollski ma w ciągu doby 24h do wykorzystania.

Załóżmy, że nie chce poświęcać całego swojego życia pracy. Chciałby pracować do 50, później przejść na emeryturę.
Dodatkowo wyznacza sobie 10h pracy w ciągu doby.

Produkuje noże, które sprzedaje po 500 złotych. Zamówienia piętrzą się. Trollsky nie ma możliwości
  • Odpowiedz