Wpis z mikrobloga

Zebrała się tu masa partyjnych hejterów którym cpk siadło niczym sól w oku. Bo kojarzą CPK-PIS.
A więc poniżej merytoryczna rozmowa z Panem Sebastianem Mikoszem wieloletnim prezesem Lotu w latach 2007-2015 taki typowy PISowiec który wymienia argumenty za tym projektem - a soory chyba wtedy rządziło PO? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na pewno EY to też obrzydliwi pisowcy którzy przygotowali raporty opłacalności inwestycji?
Jak już kiedyś pisałem - niech demokratyczna opozycja przechrzci ten projekt na port Lecha Wałęsy czy coś i niech to robią bo to jedyna sensowna inwestycja która ma szansę na nas zarabiać. Kolejne domy kultury i koła gospodyń wiejskich wybudujemy sobie trochę później.

#cpk
Sebastix - Zebrała się tu masa partyjnych hejterów którym cpk siadło niczym sól w oku...
  • 2
Na pewno EY to też obrzydliwi pisowcy którzy przygotowali raporty opłacalności inwestycji?


@Sebastix: CPK to ciężki temat i większość dyskutujących (w tym ja ofc.) nie ma większych kwalifikacji by o tym mówić.

Ale jeżeli chodzi o dyskutowanie z raportami, to tu nie ma nic złego. Te raporty są zamawiane na zasadzie "hej, chcę zrobić XYZ, zróbcie mi podkładkę" a nie "hej, chcę zrobić projekt infrastrukturalny, wybierzcie mi jakiś". To jest na