Wpis z mikrobloga

Jaki k#rwa scam. Chcę zamówić bolta gdzieś - 35 zł
Moja dziewczyna odpala aplikacje, dokładnie ta sama lokalizacja i cel - 17 zł. #bolt co tam się u was dzieje? Celowa dyskryminacja czy błąd algorytmu?
  • 12
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@fanatykilluminatitoja trochę ciężko gdzieś jechać samodzielnie jak masz zamiar spożyć alkohol. Nawet jakbym lampkę wina wypił, gdzie wiem, że za dwie godziny to zleci całkowicie, to w samochód już tego wieczoru nie wsiądę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@fanatykilluminatitoja nie jest to nawet nawiązanie do problemu postu. Piszę o potencjalnej dyskryminacji płciowej, a ty mi piszesz o alternatywach transportu. Spokojnie, potrafię sobie poradzić, dziękuję za troskę, jednak dalej chciałbym znać odpowiedź dlaczego występuje taka różnica cenowa.
  • Odpowiedz
@Ibadi: różnica wynika z tego, że korpo jak #!$%@?, to co im jest na rękę? #!$%@? głupot o facetach, i mówienie o tym jak to ona jest silna i niezależna, a faceci to #!$%@?, śmiecie, i jedyne co chcą to gwałcic kobiety, no tak już jest od lat, masz tutaj naoczny przykład: https://www.youtube.com/watch?v=7mAY-EC220k

Jedyne co nam zostało to bojkotowanie lewackich korpo typu Über, kobiety dla kobiet kojarzysz nie?
  • Odpowiedz