Wpis z mikrobloga

@gorzki99: podobno kiedyś ma tam powstać jakiś zjazd dla rowerów i wózków, ale znając życie to pewnie jeszcze z 5-10 lat zajmie. Przy tym nachyleniu nie mogliby po prostu zrobić na tych schodach podjazdu, bo jest zbyt stromo.
  • Odpowiedz
nie mogli zamontować dwóch prowadnic (na koła wózka) bo przepis na to nie pozwala, tak jak @karokrakow pisze.

@sargento: To wiele wyjasnia. Przedewszystkim brak inteligencji projektanta albo odbierajacego projekt.
  • Odpowiedz
@gorzki99: ale wiesz że te schody są tam od dawna? Zostały po prostu odświeżone i dodano w końcu prowadnice dla rowerów. Widocznie wtedy, kiedy powstawał przepisy nie wymagały dostosowania tego wiaduktu dla wózków, a i ruch pieszy był tam raczej mniejszy niż obecnie
  • Odpowiedz
@karokrakow: NIe wiem bo i skad mam wiedziec?
Widze nowe schody. I prowadnice do rowerow. A nie widze prowadnicy dla wozkow. To sie zastanawiam co sie tam odwalilo. Czyli rower mozesz wpychac a wozek juz nie?
  • Odpowiedz
Mnie bardziej interesuje jak tam wozek z bombelokiem wpchac.


@gorzki99: obecnie wózki w celu bycia zwrotniejszymi mają przednią oś węższą od tylnej. Przynajmniej sporo takich wózków widziałem. Dwie szyny na nic się by tu zdały bo i tak musiałby być wypchany na dwóch kółkach
  • Odpowiedz