Wpis z mikrobloga

  • 0
@xiv7: właśnie nie wiem co to jest xd. To nie żaden paproch tylko jakby coś wtopione w grafikę

Edit: nie mam lupy ale obejrzałem pod różnymi kątami i w jednym konkretnym wygląda jakby tam minimalnie brakowało jakby tej srebrnej farby

A tam na dole to nic nie ma, taka jakoś zdjęcia po prostu
  • Odpowiedz
@xiv7: ehhh nie mogę patrzeć na takie dropy, bo mi żal dupsko ściska i od razu rozglądam się za kolejnymi boosterami, a w ostatnim tygodniu otworzyłem już z 15... żona nie jest takim entuzjastą otwierania paczek jak ja niestety :/
  • Odpowiedz
@bobryikaczki: ja się w to nie bawię, ale chyba lepszą strategią od kupowania losowych boosterów jest kupowanie już ocenionych pojedynczych PSA10 które potencjalnie będą iść w górę
  • Odpowiedz
  • 1
@xiv7 @bobryikaczki: ale jak kupujesz boostery to masz taki "ekscytujący" element xd

No tak, to w sumie jest hazard xd

Sam kupuje okazjonalnie, raz na miesiąc albo dwa. Zazwyczaj ETB bo wychodzi najlepsza cena za booster. Tym razem się szarpnąłem na zestaw z 3 puszkami z crown zenith bo pokeshop miał w przyzwoitej cenie na promce

Aczkolwiek nie wiem czy w przyszłości nie zainwestuje w booster boxa no bo
  • Odpowiedz
@BorysKafarov: właśnie o ten dreszczyk emocji chodzi ;) przeglądałem ostatnio olx z ciekawości i natknąłem się na spora kolekcje 151 i przyszło mi na myśl czy nie kupić, ale później stwierdziłem, że co to za frajda kupić gotowca.
  • Odpowiedz