Wpis z mikrobloga

@WyzwolonaPodrozniczka: tutaj się nie zgodzę, z osobistych doświadczeń wiem, że dziewczyny po pewnym czasie rozmowy same wyrażały zainteresowanie oględzin buzdygana i prośby o fotki. Nie były to jakieś szony czy lampucery, tylko na prawdę fajne, rozwinięte intelektualnie, ładne dziewczyny, często szare myszki takie z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Wysyłanie sobie nudesów ze wzajemną aprobatą jest zajebiście hot. już nie wspominając gdy jest się w związku
@volodia: Nie jest, ale nie jestem taka, żeby upubliczniać dane. Wiem, że wy byście tak kobiecie zrobili jakby była sytuacja odwrotna i to kobieta wysłała swoje zdjęcia, ale ja nie jestem wami :)))

@rebelyell a nie widzisz "subtelnej" różnicy między wysyłaniem sobie takich zdjęć w momencie, gdy para jest sobą zainteresowana i wzajemnie coś takiego akceptują a wysyłaniem obcej kobiecie fallusa na dzień dobry? Ja nie prosiłam o takie fotki, naprawdę
@WyzwolonaPodrozniczka:


WyzwolonaPodrozniczka
31.10.2023, 14:58:03 via Wykop
+
@MistrzKowalski: Wolę być sama z kolorowym bachorem niż codziennie patrzeć na wasze paskudne gęby :)))

WyzwolonaPodrozniczka
31.10.2023, 14:52:16 via Wykop
+
@wiecznysingiel97trt: No pewnie, wiadro potrzebuje konkretnej maczugi, więc w takich właśnie gustuję :))) A twojego korniszonka to by nawet dziewica nie poczuła :))))

TY SAM TROLLU NIE MASZ SZACUNKU DLA SIEBIE
czy to według was jest serio normalne?


@Mamaboss: tak

Wysyłanie członków do osób, które nie są nimi kompletnie zainteresowane?


@Mamaboss: gdzie niby jest informacja, że nie jesteś zainteresowany (bo jesteś oczywiście chłopem) zdjęciami członków od innych ludzi? Nie ma nigdzie takiej informacji więc jest to jak najbardziej legalne więc nie widzę tutaj jakiegoś powodu dla którego nie można wysłać zdjęcia siura.
@MistrzKowalski: ja gołej p!zdy żadnemu przegrywowi nie wysyłam :)))

@zeszyt-w-kratke:

gdzie niby jest informacja, że nie jesteś zainteresowany (bo jesteś oczywiście chłopem) zdjęciami członków od innych ludzi? Nie ma nigdzie takiej informacji więc jest to jak najbardziej legalne więc nie widzę tutaj jakiegoś powodu dla którego nie można wysłać zdjęcia siura.

A gdzie jest informacja o tym, że jestem zainteresowana i czekam na takie zdjęcia od oblechów? :))) Może warto