Wpis z mikrobloga

@mirindo: 2 tygodnie temu wystartował sezon 2 który potrwa do bodaj 24.01., dopiero teraz gra zrobiła się dobra. Nie ma lepszego momentu, żeby zacząć grać a w takiej cenie to już w ogóle.
Gra sporo się zmieniła najlepsze od premiery.


@poniedzialkowy_barszczyk: nadal jest skalowanie świata przez które właściwie cały czas czujemy się słabi? I drugie, nadal są takie CHORE koszty many dla każdej postaci?

Na premierę grałem barbem co miał beznadziejne obrażenia ale za to trąbę powietrzną mogłem odpalić raz na 10 sekund a tak to musiałem stać i łupać podstawową umiejętnością. Nie wiem czy wracać :/
@mirindo: ehhh pogralem troche w trakcie darmowego weekendu i w sumie fajnie mi sie gralo, ale za pelna kwote nie kupilbym. Za to przy takiej obnizce jak najbardziej, tylko...

@assninja ciężko mi powiedzieć czy czuć że postać jest słaba, ja zacząłem sezon nekro i od razu na t2. Miniony robią robotę i nigdy nie miałem problemów z zasobami. Wiem że coś tam poprawili w kwestii regeneracji zasobu ale jak to u Barba wygląda to nie wiem bo ta klasa jak dla mnie jest poza moim zainteresowaniem. Ogólnie levelowanie jest teraz znacznie szybsze niż było.
nadal jest skalowanie świata przez które właściwie cały czas czujemy się słabi?


@assninja: słabi z tym skalowaniem czują się ci co nie umieją w to grać. Ta gra jest tak zbudowana, że tak jak na 10lvlu bijesz mobki z 10lvlu ledwo tak na 50 już bijesz spokojnie 60-65 a na 100 bijesz te ze 140. Jak ktoś się czuje cały czas słaby z mobkami co są lvl nizej to znaczy że
@kefas_safek: nawet nie ledwo ale na 1 lvl czułem się równie silny co na ~45 na którym skończyłem z nudów . No i najgorsze, chciałem się pokręcić trąbą powietrzną a było tak że się odpala 3 okrzyki i masz 3 sekundy na zadawanie obrażeń, potem koniec zabawy lol

Diablo 2 z 10000 godzin, diablo 3 z 5000 godzin, ubiłem diaboła na inferno monkiem gdy inni płakali w drugim akcie .. a