Wpis z mikrobloga

Najgorszy złol z wszystkich edycji to:

  • Stoch z HP7 67.2% (367)
  • Grycanka z HP7 12.1% (66)
  • Hanka z HP6 2.0% (11)
  • Żmijka z HP5 0.9% (5)
  • Klauno z HP4 9.9% (54)
  • Oha z HP4 2.4% (13)
  • Łoniak z HP4 1.6% (9)
  • PatOlka z HP3 1.1% (6)
  • Gjacz z HP2 1.6% (9)
  • Remiziak z HP1 1.1% (6)

Oddanych głosów: 546

  • 14
  • Odpowiedz
@redzina-falandzi: spoko, mogę się mylić, ale z tego co pamietam to indywidualnie zdobył na mistrzostwach świata na „dużych skoczniach” jeden złoty medal
W sumie złotych zdobył chyba 5, ale nie na wielkich skoczniach i nie żebym mu ujmowała, bo jestem wielką jego fanką( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@adam-adam5678: Domyślam się, że Remiziak to Adam, obrzydliwy typ (mam nadzieję, że to nie ty xD). @Dewasta Przypomnisz, dlaczego nazywacie go Remiziakiem? Był strażakiem czy po prostu pasował do wystroju remizy (to na pewno, mentalnie i fizycznie).
  • Odpowiedz
@Rosalinea: mistrzostwa świata a igrzyska to dwie inne rzeczy, ma 3 indywidualne medale zlote z IO oraz brąz drużynowy. Tutaj masz tabelkę z Wikipedii. Laureatem MŚ był kilkukrotnie, dwukrotnie złotym. Do kolekcji brakuje mu tylko mini kryształowej kuli czyli 1 miejsca w lotach na skoczniach mamucich, ale to już chyba po ptokach. Za to wiele razy był na podium po całym sezonie i 2 razy wygrał, a sezon trwa od końca
X0__x0 - @Rosalinea: mistrzostwa świata a igrzyska to dwie inne rzeczy, ma 3 indywidu...

źródło: Screenshot_20231103_100549_Chrome

Pobierz
  • Odpowiedz